Call of Duty: Black Ops 4 - jakie dodatki do broni wybrać

Najlepsze akcesoria.

Dodatki do broni zawsze miały duże znaczenie w serii Call of Duty, ale często bywały zbalansowane w taki sposób, że tylko wyposażenie jednego, konkretnego zestawu dodatków miało tak naprawdę sens.

W Call of Duty: Black Ops 4 dodatki wydają się nieco lepiej zaprojektowane i faktycznie każdy ma jakieś plusy. Niektóre są bardziej sytuacyjne i przydatne na konkretnych mapach.

Tutaj przedstawiamy więc najlepsze dodatki do różnych stylów gry. Na początku i tak nie można wyposażyć dowolnych akcesoriów, ponieważ - zgodnie z tradycją cyklu - trzeba je najpierw odblokować.

Dodatki odblokowujemy zwiększając poziom danej broni. By to zrobić, należy po prostu likwidować wrogów danym rodzajem wyposażenia.

Najlepsze dodatki do broni

Wiele zależy od tego, jak chcesz grać. Jeśli zależy ci przede wszystkim na zaskakiwaniu wrogów i preferujesz styl gry zakładający nieustanne bieganie i zachodzenie wrogów od tyłu, z pewnością będziesz chciał pozostać niewykryty. Z kolei inne dodatki można polecić, jeśli chcesz postawić na maksymalne obrażenia.

Tłumik

Ten dodatek zmniejsza co prawda obrażenia zadawane przez broń, ale sprawia, że nie pojawiamy się na minimapie wrogów, gdy strzelamy. To więc idealne rozwiązanie przy zabawie w niewidocznego dla radarów ducha, obiegającego przeciwników dookoła, by zaskoczyć ich z flanki czy z tyłu.

Magazynki hybrydowe

Wiele pistoletów maszynowych dysponuje małymi magazynkami, dlatego ten dodatek okazuje się niezbędny - oferuje więcej pocisków w jednym magazynku. Może to okazać się nieodzowne i zaważyć o niejednej wygranej wymianie ognia.

bo4poradniknajlepszedodatki
Każdy dodatek zabiera oczywiście 1 punkt - na całe wyposażenie możemy wydać 10 punktów (licznik widoczny w górnym rogu)

Wydłużona lufa

To również świetny dodatek do PM-ów. Dzięki niemu zwiększymy obrażenia na średnich i dalszych dystansach. Doskonale pasuje to między innymi do modelu MX9. Nie jest to jednak niezbędny element na wszystkich mapach, więc warto stworzyć alternatywną klasę z identyczną bronią, ale innymi dodatkami.

Szybkie magazynki

Wszyscy wiemy, jak zabójcze - dla nas - może być przeładowywanie broni. Każda sekunda może być cenna, więc im szybciej zmienimy magazynek, tym lepiej. Ten dodatek jest więc dobry przede wszystkim dla karabinów szturmowych, które często przeładowują się dłużej niż choćby pistolety maszynowe.

Duży kaliber

Zwiększa obrażenia przy strzałach w głowę. Ten dodatek zawsze warto wyposażyć. Niektóre bronie mają też do wyboru II stopień tego samego dodatku, który zwiększa też obrażenia zadawane w okolicach górnej części klatki piersiowej. To też świetna rzecz.

Szybkostrzelność

Chcesz, by twój plujący pociskami pistolet maszynowy strzelał jeszcze szybciej? Wybierz ten dodatek. To od lat ulubione ulepszenie PM-ów wielu graczy. Nierealistycznie szybkostrzelna broń jest już nieodłącznym elementem Call of Duty, a zabójcza seria jest przecież jeszcze bardziej zabójcza, kiedy ją przyspieszymy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami