Call of Duty: Black Ops 4 - Blackout: najlepsze zdolności (perki)

Cechy postaci.

Tryb Blackout różni się pod wieloma względami od normalnego trybu wieloosobowego w Call of Duty: Black Ops 4. Oczywiście największa różnica to wielkość mapy i konieczność poszukiwania uzbrojenia, ale otrzymujemy też inny system perków.

O ile w trybie multiplayer tradycyjnie dobieramy cechy i perki, które po prostu odblokowujemy w miarę awansowania, tak w Blackout perki znajdujemy niczym inne przedmioty. Występują na mapie w formie małych, zielonych skrzynek, które podnosimy jak broń i dodatki.

Zdobyte perki znajdziemy w plecaku i możemy je aktywować. Efekt jest jednak zawsze ograniczony czasowo do 2-3 minut, dlatego należy dobrze przemyśleć, kiedy warto użyć danych zdolności pasywnych.

Warto też zwrócić uwagę, że perki z Blackout działają inaczej niż te z trybu multiplayer, choć niektóre mają podobne nazwy.

Najlepsze perki w Blackout

Tutaj opiszemy, na jakie perki warto zwracać uwagę, których warto używać (i w jakich okolicznościach). Jeśli jakichś nie opisujemy, to nie są warte nawet miejsca w plecaku.

Skradacz

Świetny talent, który zwiększa szybkość poruszania się w pozycji pochylonej, po przykucnięciu. Zwiększa też prędkość czołgania się, ale to właśnie szybkie przemieszczanie się w kuckach jest najlepszym aspektem tego perku.

Dzięki temu możemy śledzić przeciwników czy po prostu poruszać się z mniejszą szansą, że ktoś nas zauważy. Perk ten najlepiej łączyć z opisanym poniżej.

Martwa cisza

Dzięki tej zdolności, nie wydajemy odgłosów. Oznacza to, że wróg nie usłyszy naszych kroków - do momentu, aż będzie już dla niego za późno (o ile oczywiście umiemy strzelać, a on nie ma zbyt dobrego pancerza).

bo4poradnikBlackoutAtuty
Perki aktywujemy z poziomu plecaka

Medyk

Ten perk jest niezwykle przydatny, gdy gramy w Blackout ze znajomymi. Możemy bowiem szybciej podnosić i leczyć postrzelonych towarzyszy, a gdy to zrobimy, przywracamy im więcej punktów zdrowia niż po normalnej reanimacji.

Konsument

Coś dla żyjących w pośpiechu. Podczas spotkań z rywalami liczy się każda sekunda, a animacje używania przedmiotów czy apteczek trochę trwają - Konsument sprawia, że stają się krótsze.

Paranoja

Najbardziej irytujące przegrane w battle royale to te, kiedy do ostatniej chwili nie wiemy, kto nas atakuje, albo że ktoś w ogóle nas obserwuje. Perk Paranoja sprawia, że kiedy wróg zaczyna celować w naszą stronę, zostajemy o tym poinformowani. Coś jak pajęczy zmysł Spider-Mana.

Oczywiście nie ma gwarancji, że zawsze znajdziecie odpowiednie perki. Występują bowiem losowo, a nie możemy ich po prostu wybrać przed meczem, jak w trybie multiplayer.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami