Assassin's Creed Odyssey - Koryncja, Naksos: misje poboczne

Zadania dodatkowe: Zachować ostrożność, Wątpliwa sztuka.

Koryncja jest regionem leżącym na zachód od Attyki i trafisz do niego podczas kampanii. Chodzi o rozdział Kraj bezprawia, którego pierwszym zadaniem jest Znaleźć dziewczynę.

Wyspa Nyksos leży z kolei na wschód od Attyki i docierasz do niej do niej w kampanii fabularnej, a konkretnie podczas misji o nazwie Modlitwy matki. Głównym celem pobytu jest udzielenie Myrrine pomocy w walce z sąsiednią wyspą Paros, ale przy okazji możesz też zdobyć doświadczenie wykonując zadanie dodatkowe.

Na poniższej stronie opisano zadania dodatkowe występujące w dwóch powyższych regionach. Są to:

  • Zachować ostrożność (Koryncja)
  • Wątpliwa sztuka (Naksos)

Zachować ostrożność (Koryncja)

Zadanie możesz rozpocząć po rozmowie z Alcybiadesem (A), który czeka na wschód od Świątyni Afrodyty.

d048

Możesz też otworzyć obrazek z mapą w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Znajomy poprosi o dostarczenie paczki pewnemu mężczyźnie o imieniu Bardas, mówiąc przy tym, że przesyła ją Diodoros. Udaj się do warowni Akrokorynt i, korzystając z murów i dachów, zakradnij się do budynku, w którym znajdziesz Bardasa (1).

Wejdź do środka i przekaż mu paczkę, mówiąc, że jest ona od Diodorosa (jeśli powiesz, że od bohatera, to może się to skończyć walką). Następnie wróć do Alcybiadesa, z którym będziesz mógł nawiązać romans (kolejny po misji Oliwa i miłość).

Wątpliwa sztuka (Naksos)

Zadanie rozpoczyna się w północno zachodniej części wyspy (A) na rynku. Zlokalizuj tłum gapiów, którzy przyglądają się malowidłu na ścianie (1).

d053

Możesz też otworzyć obrazek z mapą w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Po zakończeniu scenki sam przyjrzyj się rysunkowi. Kolejnym celem będzie zlokalizowanie i sprawdzenie dwóch kolejnych. Jeden znajduje się na ścianie na lewo od pierwszego, a drugi po drugiej stronie rynku naprzeciwko pierwszego malowidła.

Po zakończeniu oględzin udaj się do stojącego na rynku handlarza, któremu przedstaw znalezione dowody. Omów z nim każdy z nich, dzięki czemu poznasz kryjówkę osoby odpowiedzialnej za rysunki.

d054

Skieruj się do leżącej na wschodzie jaskini (B), gdzie ukrwya się artysta. Wejdź do środka i rozpraw się z dużym niedźwiedziem (2).

Samo odnalezienie artysty może okazać się nieco bardziej skomplikowane. W miejscu, gdzie jaskinia skręca w prawo, po lewej stronie jest ukryta za roślinami, skalna szczelina. Musisz się przez nią przecisnąć, aby dotrzeć do poszukiwanego mężczyzny. Porozmawiaj z nim, co zakończy misję.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami