Powstaje film dokumentalny o serii GTA

Opowiadający o rozwoju cyklu.

Powstaje pełnometrażowy film dokumentalny skupiający się na jednej z najbardziej rozpoznawalnych serii gier na świecie i najbardziej znanemu cyklowi studia Rockstar - Grand Theft Auto. Produkcję nazwano The Billion Dollar Game.

Jak informuje Screen Daily, rozpoczęto już nagrania. Film opowie o historii i rozwoju serii, prezentując archiwalne nagrania i materiały z autorskich wywiadów.

Reżyserią zajmuje się Rob Ryan - Brytyjczyk, który odpowiada za film „Łamiąc obyczaje”. Producenci to Annabel Wigoder i Nick Taussig. Nie poznaliśmy więcej szczegółów.

gta
Zobaczymy kulisy powstawania serii

To nie pierwszy raz, kiedy branża filmowa zainteresowała się studiem Rockstar. W 2015 roku zadebiutowało The Gamechangers - produkcja opowiadająca o procesie, jaki wytoczono w stronę twórców GTA 3. Główną rolę zagrał Daniel Radcliffe.

Zobacz: Top 10 zaskakujących sekretów GTA 5

We wrześniu GTA 5 obchodziło swoje piąte urodziny. To najlepiej zarabiający produkt rozrywkowy w historii, który sprzedał się w nakładzie niemal 100 milionów egzemplarzy.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami