Assassin's Creed Odyssey - Opuszczeni przez bogów, Narastająca choroba

Misja główna i poboczna (rozdział Powstając z popiołów): Hipokrates, Aspazja, Perykles, zaraza, Ateny.

Rozdział Powstając z popiołów aktywuje się w dzienniku automatycznie po wcześniejszym ukończeniu kilku innych rozdziałów.

Chodzi konkretnie o następujące fragmenty przygody i misje:

Piracka gościnność

Kraj bezprawia

Recepta na odkrycia

Po wykonaniu wszystkich powyższych misji w wymienionych rozdziałach będziesz mógł kontynuować przygodę. Aby to uczynić wróć do Aten.

Okaże się, że miasto zostało opanowane przez plagę, a celem bohatera będzie dotarcie do osób, które być może jeszcze żyją i posiadają informacje związane z jego matką.

Poniżej opisano dwa zadania:

  • Narastająca choroba (misja poboczna)
  • Opuszczeni przez bogów.

Narastająca choroba

Jeśli chcesz się podjąć wykonania tej misji pobocznej, to musisz ją zrealizować przed ukończeniem zadania głównego o nazwie Opuszczeni przez bogów.

068

Udaj się do Hipokratesa (A) znajdującego się w południowej dzielnicy miasta. Medyk poprosi o pomoc w paleniu ciał zarażonych, aby ograniczyć rozwój zarazy. Kieruj się do pobliskich zwłok, podnoś je i wrzucaj do lokalnych ognisk (1).

W pewnym momencie bohater zostanie zaatakowany przez wyznawców kultu Aresa. Pokonaj ich i kontynuuj palenie ciał, aż uporasz się ze wszystkimi. W tym momencie zadanie się zakończy.

Opuszczeni przez bogów

Po dotarciu do miasta rozpocznie się przerywnik, po którym uzyskasz kontrolę nad bohaterem.

067

Zacznij kierować się w stronę domu (A), w którym przebywa Aspazja (1). Po dotarciu do kobiety porozmawiaj z nią. Dowiesz się od niej o chorobie Peryklesa.

Skieruj się na piętro i odwiedź chorego Peryklesa. Wybierane opcje dialogowe nie będą miały większego znaczenia. Następnie wróć do Aspazji, która powie o specjalnym zadaniu Febe. W tym momencie misja się zakończy i zacznie się drugie zadanie polegające na odszukaniu dziewczynki.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami