Assassin's Creed Odyssey - Modlitwy matki, Nadrabiając stracony czas

Misje główne (rozdział Spotkanie): matka, Myrrine, Naksos, Paros.

Rozdział Powstając z popiołów kończy się wraz z ostatnią misją o nazwie Ostatnia nadzieja Aten, podczas której, wraz z Aspazją, bohater ucieka z miasta drogą morską.

Zdobyte podczas ostatnich rozdziałów informacje w końcu pozwalają określić miejsce, w którym przebywa matka bohatera.

Okazuje się, że Myrrine znajduje się na jednej ze wschodnich wysp Grecji, a konkretnie na Naksos.

Zadania opisane na tej stronie:

  • Modlitwy matki
  • Nadrabiając stracony czas.

Modlitwy matki

Pierwsze zadanie w nowym rozdziale nie jest szczególnie złożone. Po ucieczce z trawionych plagą Aten (A), zacznij kierować się na wschód.

071

Celem jest dotarcie do wyspy Naksos (B). Po drodze możesz natykać się na wrogie okręty, z którymi walcz lub po prostu im uciekaj. Po dotarciu na miejsce przybij do kei w porcie. Wyjdź na ląd i zacznij kierować się w stronę domu, gdzie przebywa Myrrine.

Po dotarciu na miejsce okaże się, że odbywa się tu narada wojenna, której przewodzi matka bohatera. Po jej zakończeniu podejdź do niej (1). Rozpocznie się rozmowa, która zostanie przerwana.

072

Okaże się, że na pobliskiej plaży wylądował oddział wrogich żołnierzy. Wyrusz na koniu za matką, a po dotarciu na miejsce rozpraw się z nimi (2). Kiedy to uczynisz bieżące zadanie się zakończy.

Nadrabiając stracony czas

Po pokonaniu wrogich żołnierzy na plaży ponownie wyrusz za matką. Wejdź na konia i podążaj za Myrrine (3).

073

W trakcie tego krótkiego zadania matka opowie trochę o sobie i swojej przeszłości, a także przedstawi sytuację wyspy, którą włada.

Celem bohatera jest podążanie do kolejnych miejsc i prowadzenie rozmów. Po odbyciu ostatniego dialogu zadanie oraz rozdział zakończą się.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami