Gameplay z Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści prezentuje początek kampanii

Z komentarzem twórców.

Deweloperzy ze studia CD Projekt Red opublikowali trwający ponad 37 minut gameplay z gry Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści - samodzielnej kampanii fabularnej do karcianki Gwint.

Film przedstawia początek produkcji. Akcję osadzono przed wydarzeniami z pierwszej odsłony serii Wiedźmin, a w trakcie drugiej inwazji Nilfgaardu. Gracze wcielą się w Meve - władczynię Lyrii i Rivii - która po powrocie do domu odkrywa, że jej królestwa zostały zaatakowane.

Nagranie opatrzone jest komentarzem Pawła Burzy, który w CD Projekt Red odpowiada za kontakt ze społecznością fanów. Deweloper wyjaśnia podstawowe założenia oraz mechanizmy zabawy gry.

W materiale pokazano między innymi karciane potyczki, które przebiegają jak w bazowym Gwincie. Naprzemiennie z przeciwnikiem gracz wykłada jednostki w dwóch rzędach - walki wręcz i dalekiego zasięgu. Do tego obóz pozwalający na przykład odblokować dostęp do nowych kartoników.

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści na PC ukaże się 23 października, a na PS4 i Xbox One zadebiutuje 4 grudnia. Cenę wersji komputerowej ustalono na 99,99 zł.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

Digital FoundryCzy cena PS5 Digital Edition może być niższa? - analiza Digital Foundry

W teorii: usunięcie napędu Blu-ray stwarza pewne możliwości.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami