Assassin's Creed Odyssey - Po pierwsze nie szkodzić, Doktor zaprasza do siebie

Misje główne (rozdział Recepta na odkrycia): medycy, Hipokrates, Dymas, pacjenci. 

Jest to pierwsze zadanie wchodzące w skład rozdziału o nazwie Recepta na odkrycia.

Zostanie ono odblokowane wraz z postępami w kampanii fabularnej, a konkretnie po ukończeniu misji głównej o nazwie Sympozjon Peryklesa.

Cały rozdział skupia się na dwóch rzeczach - poznaniu najpopularniejszego medyka starożytnego świata, czyli Hipokratesa, a także próbie zdobycia kolejnych wiadomości na temat matki głównego bohatera.

Na obecnej stronie opisano dwa zadania główne:

  • Po pierwsze nie szkodzić
  • Doktor zaprasza do siebie

Po pierwsze nie szkodzić

Pierwszym celem będzie udanie się do miejsca, gdzie Hipokrates posiada swoją klinikę (A). Na miejscu zastaniesz jego pomocnika Sostratosa, z którym rozpocznij rozmowę.

059

Możesz też otworzyć obrazek z mapą w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Okaże się, że Hipokrates znajduje się obecnie u pacjenta. Chłopak poprosi, abyś dostarczył mu rzeczy dla swojego nauczyciela. Weź je i udaj się na wschód (B).

Na wzgórzu w namiocie znajdziesz Hipokratesa próbującego pomóc pacjentowi. Podejdź do niego i rozpocznij rozmowę, co zakończy bieżącą misję.

Doktor zaprasza do siebie

Medyk (A) poprosi, abyś dotarł do lekarza o imieniu Dymas. Posiada on notatki potrzebne Hipokratesowi przy pacjencie. Udaj się do twierdzy (B) na południu i przy pomocy Ikarosa zlokalizuj budynek, w którym przebywa Dymas. Najlepiej zakraść się do niego (1) korzystając z murów i dachów lokalnych budowli.

060

Na miejscu zacznij rozmowę z medykiem. Okaże się, że również posiada pilny przypadek pacjenta, a notatki Hipokratesa spłonęły i tylko on zna ich treść. Możesz teraz wybrać jeden z trzech wariantów:

  • Poczekać na Dymasa - umrze pacjent Hipokratesa.
  • Zagrozić Dymasowi, aby udał się do Hipokratesa - umrze pacjent Dymasa.
  • Zapłacić Dymasowi - w ten sposób uratujesz obydwu pacjentów.

Po dokonaniu wyboru wróć do Hipokratesa, gdzie odbędzie się rozmowa między bohaterem i medykami. Po jej zakończeniu zadanie się zakończy.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami