Assassin's Creed Odyssey - Czciciele Kosmosa: Oczy Kosmosa

Kultyści: Elpenor, Sotera, Mistrz, Hemippos, Midas, Nyks zwana Cieniem.

Czciciele to specjalny rodzaj przeciwników, o których dowiadujesz się wraz z postępami w kampanii fabularnej.

Po raz pierwszy informacje na ich temat zdobywasz w trakcie misji fabularnej o nazwie Legowisko węża.

Od tej pory możesz rozpocząć śledztwa w sprawie ustalania tożsamości członków kultu oraz ich zabijaniu.

W ten sposób możesz zdobywać informacje o kolejnych celach, a także otrzymywać nagrody w postaci doświadczenia oraz specjalnych fragmentów, które umożliwiają ulepszanie Włóczni Leonidasa.

Więcej informacji na temat mechaniki związanej z kultystami znajdziesz w dziale poradnika o nazwie Czciciele Kosmosa.

cz0011

Na bieżącej stronie przedstawiamy Czcicieli z gałęzi o nazwie Oczy Kosmosa.

Elpenor

cz001

Jest to pierwszy z Czcicieli Kosmosa, którego zabijesz w ramach wątku fabularnego, a konkretnie podczas zadania głównego o nazwie Wąż w trawie. Przeciwnik będzie ukrywał się w jaskini (1).

Sotera

cz002

Możesz ustalić jej tożsamość z poziomu drzewka Czcicieli po zabiciu Elpenora. Okaże się, że przebywa w porcie Nisaja (2).

Mistrz

cz003

Do Mistrza dotrzesz w ramach serii zadań wykonywanych w Attyce dla Sokratesa. Spotkasz się z nim pod koniec misji pobocznej o nazwie Wartość życia. Mistrz przebywa w kamieniołomach (3) na południe od Aten.

Hemippos

cz004

Tożsamość tego Czciciela odkryjesz podczas zadania dodatkowego o nazwie Wolność słowa. Znajdziesz go przed świątynią (4) znajdującą się w północno-zachodniej części Aten. Możesz ominąć jego straże i zabić go w momencie wypoczynku.

Midas

cz005

Po ustaleniu tożsamości Midasa udaj się do głównego miasta w Argolidzie. Poszukiwanego Czciciela znajdziesz na rynku (5). Uważaj, ponieważ jest w obstawie dwóch żołnierzy.

Nyks zwana Cieniem

cz006

Po zabiciu wszystkich pięciu Czcicieli z tej gałęzi całego drzewa będziesz mógł ustalić tożsamość kultysty wyższego rzędu. Okaże się, że to Nyks (6) przebywająca w południowo-wschodniej części Aten.

Podczas walki z nią uważaj na możliwość wywołania mgły, w której przeciwniczka na chwilę znika i może z zaskoczenia zaatakować bohatera. Najlepiej wykonać wtedy unik, aby szybko wyjść z mgły.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami