Hitman 2 otrzyma tryb rywalizacji online

Jedna ofiara, dwóch zabójców.

Ghost Mode to nowy tryb multiplayer, który pojawi się w grze Hitman 2. Nasi koledzy z Eurogamera opublikowali wideo prezentujące rywalizację w tym nietypowym dodatku.

Dwóch graczy ma za zadanie wyeliminować ten sam cel. Jeśli rywalowi uda się to zrobić, mamy tylko 20 sekund na pozbycie się celu. Lokacje są bowiem podzielone na osobne instancje - mimo że widzimy drugiego gracza, to jego akcje i interakcje z postaciami nie przenoszą się do „naszej” lokacji.

Deweloperzy postanowili przygotować tryb tego rodzaju, ponieważ zdają sobie sprawę, jak bardzo niektórzy fani lubią rywalizację - choćby w formie bicia rekordów przechodzenia misji na czas.

Zobacz: Hitman 2 - Poradnik, Solucja

Hitman 2 debiutuje 13 listopada. Pod względem rozgrywki stanowi lekkie rozwinięcie tego, co otrzymaliśmy w epizodycznej, poprzedniej odsłonie. Możemy liczyć między innymi na większe tłumy w wybranych lokacjach. Powróci też walizka na broń.

Twórcy zrezygnowali tym razem z dystrybucji odcinkowej.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami