Brytyjczycy wolą grać w FIFA 19, niż oglądać prawdziwe mecze

Wynika z przeprowadzonej ankiety.

Zajmujący się sprzedażą biletów na wydarzenia sportowe serwis Ticketgum przeprowadził ankietę, z której wynika, że 60 procent Brytyjczyków woli grać w FIFA 19, niż oglądać prawdziwe mecze piłkarskie.

Portal przepytał około 1300 swoich klientów, którzy kupili produkcję EA Sports lub konkurencyjne PES 2019. Większość respondentów - 54 procent - uważa, że turnieje w wirtualną piłkę nożną powinny być traktowane jak rzeczywisty sport (dzięki, GamesRadar).

Jednym z najczęściej wskazywanych powodów, dla których ankietowani wolą gry od prawdziwych spotkań, jest fakt, że z rozegrania cyfrowego meczu czerpią więcej przyjemności, niż z obejrzenia 90-minutowego pojedynku.

Zobacz: FIFA 19 - poradnik i najlepsze porady

To nie wszystko, ponieważ 18 proc. twierdzi, że zmieniło swoją ulubioną drużynę po słabszych wynikach w trybach Ultimate Team lub myTeam. Natomiast 13 proc. sądzi, że spotkania z gier są bardziej nieprzewidywalne od rzeczywistych. Do tego aż 82 proc. woli grać na wirtualnym boisku, niż prawdziwym.

FIFA 19 dostępna jest na PC, PS4, PS3, Xbox One, X360 i Switch „Gra odzyskuje licencję na europejskie puchary, jednocześnie proponując kilka ciekawych nowości i dynamiczną rozgrywkę” - czytamy w naszej recenzji.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami