Assassin's Creed Odyssey - Znaleźć dziewczynę, Pomóc dziewczynie

Misje główne (rozdział Kraj bezprawia): Anthousa, Febe, Damalis, klient, tajemnica domu.

Po zakończeniu zadania głównego o nazwie Sympozjon Peryklesa misja ta pojawi się w dzienniku automatycznie.

Pierwszym celem będzie postąpienie zgodnie z radą Alcybiadesa i skierowanie się do Koryntii.

Jest to kraina słynąca z przekupnych urzędników, szemranych interesów oraz całej masy domów uciech.

Zadaniem głównego bohatera będzie początkowo przeprowadzenie małego śledztwa i ustalenie, gdzie przebywa kobieta o imieniu Anthousa.

Na bieżącej stronie znajdziesz opisy następujących misji głównych:

  • Znaleźć dziewczynę
  • Pomóc dziewczynie

Znaleźć dziewczynę

Zakradnij się do wskazanej posiadłości (A), najlepiej po dachach, i zlokalizuj kobietę w białej tunice (1).

051

Możesz też otworzyć obrazek z mapą w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Zdobędziesz od niej informacje na temat miejsca pobytu Anthousy. Okaże się, że jest przy świątyni (B) na zachodzie. Udaj się we wskazane miejsce, rozpraw się z kilkoma bandytami, a potem porozmawiaj z kobietą, której przeciwnicy grozili.

Dowiesz się od niej, że Anthousa znajduje się przy pobliskim źródle na zachodzie. Skieruj się do niej i rozpocznij rozmowę, w której nieoczekiwanie udział weźmie również Febe. W tym momencie zadanie się zakończy, a w dzienniku pojawią się do wykonania trzy kolejne: Pomóc dziewczynie, Port bezprawia, Za tą łodzią.

Pomóc dziewczynie

Ta misja główna rozpocznie się automatycznie po ukończeniu poprzedniej o nazwie Znaleźć dziewczynę. Zacznij od skierowania się do dziewczyny o imieniu Damalis (A), która podczas rozmowy poprosi o zbadanie sprawy pewnego klienta.

052

Możesz też otworzyć obrazek z mapą w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Udaj się we wskazane miejsce (B) i porozmawiaj z Febe, od której możesz uzyskać przydatne wskazówki. Następnie skieruj się do pobliskiego domu klienta (1) i rozpocznij z nim rozmowę. Jeśli poprowadzisz ją źle, to będziesz musiał stawić czoła jemu oraz jego ludziom.

Druga możliwość, to skorzystanie ze wskazówek Febe i wybieranie prawidłowych odpowiedzi (chlewik, akt własności, Dejnomenes). Jeśli skorzystasz tej opcji, to Febe uda się wykraść poszukiwany list bez rozlewu krwi.

053

Przeczytanie listu spowoduje odkrycie tajemniczego domu (C). Udaj się do niego i po minięciu lub wyminięciu strażników wejdź placyk w środku. Zwróć uwagę na dzbany (2). Przyjrzyj im się, a następnie zniszcz.

W ten sposób odkryjesz tajną komnatę. Przyjrzyj się wszystkim dowodom, po czym zabij mężczyznę, który się pojawi, a na koniec wróć do Damalis i poinformuj ją o wypełnieniu zadania.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami