Assassin's Creed Odyssey - I po Kramarzu

Misja główna (rozdział Kraj bezprawia): rozprawiamy się z głównym przestępcą Koryntii.

W trakcie rozdziału o nazwie Kraj bezprawia, bohater poznał kolejny region Grecji, o nazwie Koryntia.

Miejsce rządzone głównie przez bandytów i przekupnych urzędników. Jednym z najbardziej znanych przestępców jest Kramarz, do którego przez cały rozdział próbowaliśmy się dostać.

Aby odblokować bieżącą misję należy najpierw ukończyć cztery poprzednie zadania fabularne, czyli:

Po ich ukończeniu w końcu zdobywamy informacje na temat miejsca pobytu Kramarza. Okazuje się, że przebywa w jaskini w centrum miasta (A).

057

Możesz też otworzyć obrazek z mapą w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Udaj się na miejsce, wejdź do środka i kontynuuj, aż dotrzesz do pomieszczenia z szefem przestępców. Rozpocznie się tu rozmowa na temat matki bohatera, po której dojdzie do walki.

W pierwszej kolejności warto rozprawić się ze słabszymi przeciwnikami (1), którzy towarzyszą Kramarzowi. Dopiero wtedy przystąp do walki z nim samym (2).

Podczas potyczki dobrze jest korzystać z ciężkich broni, które zadają duże obrażenia. Sam rywal nie jest szczególnie wymagający, ponieważ jego ataki są powolne i łatwo przed nimi wykonywać uniki. Bądź jednak czujny, bo jeśli bohater zostanie trafiony, to straci sporo życia.

Jeśli nie chcesz brać udziału w bezpośredniej walce, to możesz także próbować oddalać się od wroga i ostrzeliwać go z łuku. Kiedy pasek rywala spadnie do zera, podejdź do niego i wejdź w interakcję, co zapoczątkuje scenkę.

058

W jej trakcie musisz podjąć decyzję czy chcesz zabić Kramarza w jaskini czy też publicznie w teatrze. Pierwszy wybór nie spodoba się Anthousie, ale dzięki niemu zyskasz przychylność spotkanego wcześniej Brazydasa. Druga decyzja popsuje relacje bohatera ze Spartaninem.

Po zabiciu Kramarza misja oraz cały rozdział zostaną zakończone. Sam Kramarz jest jednym z Czcicieli Kosmosa, zaliczającego się do gałęzi Symmachii Spartańskiej.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami