Przedstawiciele firmy Capcom opublikowali nowy materiał z odświeżonej wersji Resident Evil 2. Wideo przedstawia zmagania Claire w walce z Lickerami - pozbawionymi skóry, niewidomymi przeciwnikami.

Licker porusza się nie tylko po ziemi, ale również po ścianie i suficie. Ze względu na brak oczu, przeciwnika można ominąć, poruszając się bezgłośnie. Jak można się jednak spodziewać, krótko po rozpoczęciu materiału, sytuacja zmienia się i Claire rozpoczyna rozpaczliwą ucieczkę.

Bohaterka trafia do kostnicy, gdzie toczy walkę z bardziej standardowym rodzajem przeciwników - zwykłymi zombie. Po powrocie Lickerów Claire używa pistoletu maszynowego - fragmenty z członkinią Terra Save są bardziej nastawione na akcję niż misje Leona.

Resident Evil 2 zadebiutuje 25 stycznia na PC, PlayStation 4 i Xbox One. „Capcom w niesamowicie zręczny sposób łączy cechy klasycznych odsłon serii Resident Evil z nowoczesnymi rozwiązaniami i oprawą” - napisaliśmy w naszych wrażeniach z rozgrywki.

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały