Red Dead Redemption 2 - zobacz zestawy z PS4

Slim i Pro.

Red Dead Redemption 2 debiutuje 26 października. Premiera najnowszej gry legendarnego studia Rockstar to dobry moment, by kupić konsolę w zestawie z grą i zaoszczędzić na pakiecie. Przygotowaliśmy spis ofert w wybranych sklepach.

Jeżeli chcesz kupić grę bez konsoli, zajrzyj na przygotowane przez nas propozycje i spis edycji: Red Dead Redemption 2 - zobacz edycję specjalną i definitywną

rdrban2

Sklep RTV Euro AGD przygotował bogatą ofertę zestawów. Znajdziemy pakiety z różnymi wersjami konsol, pojemnościami dysków, a także jednym lub dwoma kontrolerami do wyboru. Jest też opcja z dwiema grami - oprócz Red Dead Redemtpion 2, otrzymujemy też Spider-Man.

Produkty zakupimy z opcją darmowego transportu do domu lub odbioru w jednej z wielu placówek sklepu.

Kilka zestawów zakupimy też w Media Expert. W ofercie PlayStation 4 Slim oraz Pro, wraz z grą.

Tutaj również zamówimy produkty z darmową dostawą. Możemy też odebrać zamówienie w jednym ze sklepów.

Red_Dead_Redemption_2_20

Red Dead Redemption 2 to prequel poprzedniej odsłony serii - opowiada więc historię gangu, do którego należał John Marston. Wcielimy się w rolę Arthura Morgana - prawą rękę przywódcy grupy.

Przeniesiemy się do żywego świata wypełnionego realistycznie reagującymi na działanie bohatera postaciami i zwierzętami, na które możemy zapolować. Nie zabraknie szeregu różnorodnych zadań i aktywności.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami