Przejście całej mapy w Assassin's Creed Odyssey zajmuje niemal 2,5 godziny

Spacer przez Grecję.

Twórcy Assassin's Creed Odyssey informowali kilkukrotnie, że świat w najnowszej części serii jest znacznie większy niż w Origins, ale użytkownik YouTube, prowadzący kanał „How Big is the Map?” dowiódł, że przejście mapy w Odyssey zajmuje 2 godziny i 27 minut.

Śmiałek wystartował z jednego krańca wirtualnego terenu i zaznaczył najbardziej odległy punkt, tworząc prostą przecinającą świat na ukos. Według licznika w grze, to ok. 17,5 kilometrów.

Należy zaznaczyć, że gracz nie poruszał się z maksymalną dostępną prędkością, a jedynie spacerował. Nie używał jednak żadnych środków transportu, nawet w wodzie.

Świat Assassin's Creed Odyssey ma łącznie ok. 130 kilometrów kwadratowych - to o 60 proc. więcej niż Origins. Część tej powierzchni to oczywiście obszary wodne, po których możemy pływać statkiem.

Zobacz: Assassin's Creed Odyssey - Poradnik, Solucja

Choć wynik niemal 2,5 godziny może robić wrażenie, Odyssey nie jest oczywiście rekordzistą wielkości świata. Przejście mapy w Just Cause 3 zajęło „How Big is the Map?” 8 godzin.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami