Assassin's Creed 3 Remastered z obsługą 4K, HDR oraz gęstszymi tłumami

Lista usprawnień.

Ubisoft opublikował na oficjalnej stronie listę zmian, jakich doczeka się odświeżona wersja Assassin's Creed 3, która jest częścią przepustki sezonowej najnowszej części cyklu - Odyssey.

Na PC, PS4 Pro i Xbox One X gra otrzyma obsługę rozdzielczości 4K i trybu HDR. Na podstawowych wersjach konsol gra wyświetli się w 1080p. Do tego odświeżone tekstury w wyższej rozdzielczości i nowy system generowania światła.

Są też inne usprawnienia, jak zmienione modele postaci oraz gęstsze tłumy na ulicach, bardziej szczegółowe otoczenie i więcej efektów graficznych. Twórcy obiecują też naprawę mechanizmów rozgrywki, na które zwracali uwagę użytkownicy oryginalnej gry.

ac32
Bohaterem gry jest Connor Kenway

W skład zestawu wchodzą też dodatki do trzeciej części serii oraz Assassin's Creed Liberation, wydane początkowo na PS Vita. Zremasterowane gry w marcu 2019 roku zadebiutują jako samodzielny produkt.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami