Do prac nad Cyberpunk 2077 dołączają twórcy trybu wieloosobowego w Dying Light

Studio Digital Scapes.

CD Projekt Red zapowiedział „długoterminową współpracę” z kanadyjskim studiem Digital Scapes, odpowiedzialnym za tryb PvP w grze Dying Light. Zespół pomoże początkowo w pracach nad Cyberpunk 2077.

„Digital Scapes będzie ściśle współpracować z CD Projekt Red i pomoże w tworzeniu i optymalizacji technicznych rozwiązań służących rozwojowi Cyberpunk 2077” - napisano w informacji prasowej.

Dodatkowych szczegółów nie podano, ale poprzednie projekty studia sugerują, że może chodzić w tryb wieloosobowy. Oprócz trybu Inwazji w Dying Light, Digital Scapes opracowało też opartą na chmurze usługę, która pozwalała deweloperom korzystać z danych telemetrycznych (czyli dotyczących użytkowników i sposobu gry).

cp1
CD Projekt Red otrzymuje wsparcie

Deweloperzy nie potwierdzili dotychczas, że Cyberpunk 2077 zaoferuje też tryb wieloosobowy, ale przedstawiciele studia wspominali o „wprowadzaniu elementów multiplayer” i trybie dla wielu graczy znajdującym się „w dziale prototypów”.

Warto nadmienić, że do Digital Scales należą byli pracownicy BioWare, Radical Entertainment i Relic.

Cyberpunk 2077 zmierza na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Data premiery nie jest znana.

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami