Assassin's Creed Odyssey - ostrakony: Malis

Zagadki ostrakonów: Serce i ziemia.

W regionie Malis znajduje się tylko jeden ostrakon. Tekst zawarty na kamiennej tabliczce ma nas doprowadzić do skarbu, w tym wypadku do grawerunku.

Grawerunki można nakładać na broń i inne elementy ekwipunku, po to by zwiększyć premie do zadawanych obrażeń czy uzyskać lepsze efekty z posiadanych zdolności.

Ostrakon: Serce i ziemia (Malis)

Lokalizacja ostrakonu: Dom Filidiosa (1), który znajduje się w południowej części wioski Lamia (południowa strona podregionu Zatoczka Pandory). Gdy wejdziesz do środka - na ziemi, po prawej stronie - znajdziesz kamienną tabliczkę (2).

034

Możesz też otworzyć obrazek z mapą w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Rozwiązanie zagadki. Udaj się na maleńką wyspę (3), która znajduje się w zatoce w podregionie Zatoczka Pandory. Wysepka leży 140 metrów na północ od Obozu bandytów Kerkopesa. Na plaży, w zachodniej części wyspy, leży kosz (4), z którego wystaje włócznia. Tam właśnie znajduje się skarb.

035

Możesz też otworzyć obrazek z mapą w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Nagroda: grawerunek zwiększający obrażenia krytyczne przy niskim zdrowiu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami