Materiał z Resident Evil 2 Remake prezentuje rozgrywkę z udziałem Claire

Walka o przetrwanie.

Podczas zorganizowanej przed weekendem internetowej prezentacji brytyjski oddział Capcomu pokazał trwający ponad pół godziny fragment rozgrywki z odświeżonej wersji Resident Evil 2.

Nagranie przedstawia sekwencję z udziałem Claire, czyli drugiej - obok Leona - postaci, którą gracze pokierują w grze. Bohaterka przedziera się przez pogrążone w mroku korytarze posiadłości. Oczywiście nie zabrakło starć z bestiami.

W produkcji zapasy amunicji są mocno ograniczone, więc do potyczek z potworami należy podchodzić w kreatywny sposób. W filmie podopieczna rozprawiła się z przeciwnikiem strzelając w wydobywający się z rury gaz, co doprowadziło do wybuchu.

Kluczem do przetrwania jest zbieranie poukrywanych w szufladach, skrzyniach i szafkach przedmiotów. Niektóre rzeczy można ze sobą łączyć - przykładowo wymieszanie dwóch różnych ziół leczniczych regeneruje cały zapas zdrowia.

Zobacz: Resident Evil 2 (Remake) - premiera i najważniejsze informacje

Remake Resident Evil 2 zadebiutuje 25 stycznia na PC, PS4 i Xbox One. „Capcom w niesamowicie zręczny sposób łączy cechy klasycznych odsłon serii z nowoczesnymi rozwiązaniami i oprawą. Efektem jest doskonała mieszanka, która powinna przypaść do gustu wielu graczom” - napisaliśmy w naszych wrażeniach z wczesnej wersji.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami