Assassin's Creed Odyssey - Witaj w Atenach

Misja główna (rozdział Droga na sympozjon): Attyka, Perykles, Kleon.

Zadanie to rozpocznie się automatycznie po ukończeniu poprzedniego o nazwie Przebudzone wspomnienia, w którym docierałeś na wyspę Andros.

Na miejscu odnajdywałeś Kuźnię Hefajstosa, gdzie można ulepszać włócznię Leonidasa. Przy okazji spotkałeś swojego brata lub siostrę.

Po dotarciu na statek i rozmowie z Herodotem czas na kolejną morską podróż. Wypłyń z portu (A) i zacznij kierować się na zachód ku brzegom Attyki, których stolicą są Ateny.

W trakcie podróż statek może być atakowany przez wrogie okręty - możesz z nimi walczyć lub zwyczajnie wyminąć i płynąć prosto do celu (B).

Kiedy wylądujesz na brzegu udaj się do Aten, a konkretnie do Pnyksu (C), czyli wzgórza, gdzie odbywa się właśnie zgromadzenie obywateli. Kiedy dotrzesz na miejsce rozpocznie się scenka.

043

Możesz też otworzyć obrazek z mapą w drugim oknie lub pobrać na dysk.

W jej trakcie będziesz świadkiem wymiany zdań między dwoma mówcami - Peryklesem i Kleonem. Po zakończeniu dysputy podejdź do Peryklesa (1) i wraz z Herodotem rozpocznijcie rozmowę.

Kolejnym celem będzie dotarcie na sympozjon Peryklesa. Jednak, aby się tam dostać, trzeba będzie wykonać dla mówcy trzy zadania: Ostracyzm, Ucieczka z Aten oraz Jadowite spotkanie. Po rozmowie bieżąca misja zakończy się.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami