Assassin's Creed Odyssey - Przebudzone wspomnienia

Misja główna (rozdział Stary wróg, nowy sojusznik): Herodot, Termopile, wyspa Andros, włócznia Leonidasa..

Zadanie to pojawi się w dzienniku po wypełnieniu misji głównej o nazwie Legowisko węża, w którym to dotarliśmy do członków Kultu Kosmosa.

Teraz pora kontynuować podróż z Herodotem, który pomaga głównemu bohaterowi w odkryciu tajemnicy stojącej za włócznią Leonidasa.

Pierwszym celem bieżącej misji jest spotkanie się z Herodotem (A), który przebywa w Termopilach.

W trakcie spotkania bohater dozna wizji z przeszłości, związanej z bitwą pod Termopilami oraz Leonidasem i jego włócznią.

Po zakończeniu scenki wejdź na pokład statku i zacznij kierować się na południowy wschód (B) w stronę wyspy Andros.

041

Możesz też otworzyć obrazek z mapą w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Po drodze możesz natknąć się na różne okręty bojowe, które mogą nawiązać walkę. Możesz się w nią wdać lub zwyczajnie je ominąć.

Po dotarciu do wyspy wyjdź na brzeg i skieruj się do wielkich, kamiennych drzwi. Wejdź z nimi w interakcję, dzięki czemu wejdziesz do Starożytnej Kuźni Hefajstosa. Idź cały czas przed siebie, aż dotrzesz do miejsca (1), do którego wsadź włócznię.

042

Przeniesiesz się teraz do współczesności. Możesz nieco rozejrzeć się po lokacji, ale finalnie podejdź do komputera, dzięki któremu możesz wrócić do czasów starożytnych. Kiedy to nastąpi opuść Kuźnię.

Po wyjściu na zewnątrz spotkasz brata lub siostrę w zależności od tego, jaką postacią grasz. Przebieg rozmowy nie ma większego znaczenia. Dopiero pod koniec (obrazek powyżej) możesz zdecydować o dalszych relacjach z bratem lub siostrą. Jeśli zareagujesz agresją, to finalnie trudniej będzie odbudować dobre kontakty.

Po zakończeniu rozmowy wróć na pokład statku i powiedz Herodotowi wszystko, co spotkało cię na wyspie. W ten sposób zakończysz bieżącą misję oraz rozdział.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami