Red Dead Redemption 2 - ujawniono dodatkową zawartość na PS4

Przedmioty kosmetyczne i elementy trybu Red Dead Online.

Niedawno poinformowano, że posiadacze PS4 wybrane treści do Red Dead Redemption 2 otrzymają 30 dni wcześniej. Teraz ujawniono szczegóły na temat wspomnianych elementów.

W planach są cztery przedmioty kosmetyczne. W dniu premiery na konsoli Sony pojawi się zestaw ubrań do wykorzystania w kampanii fabularnej oraz trybie sieciowym, który zadebiutuje w listopadzie. Pakiet obejmie długi płaszcz z wełnianą podszewką i skórzaną kamizelkę.

Pozostałe elementy zarezerwowane są wyłącznie do Red Dead Online - arabski koń (wyróżniający się dużą prędkością), wykonane ze skóry aligatora siodło (zagwarantuje premie do punktów życia i energii) oraz szybkostrzelny rewolwer.

01
Posiadacze PS4 wcześniej otrzymają cztery przedmioty do Red Dead Redemption 2

Deweloperzy ze studia Rockstar nie zdecydowali się więc na wcześniejsze udostępnienie posiadaczom PS4 treści pokroju dodatkowych misji czy postaci. Warto też zaznaczyć, że wszystkie wymienione przedmioty po 30 dniach trafią na Xbox One.

Red Dead Redemption 2 zadebiutuje 26 października. Akcję produkcji osadzono przed wydarzeniami z poprzednich części - gracze wcielą się w Arthura Morgana, który należy do gangu Dutcha.

Najważniejsze informacje o Red Dead Redemption 2:

Wszystkie informacje o RDR 2.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami