Zwiastun modyfikacji Skywind skupia się na fabule

Morrowind na silniku Skyrim.

Twórcy Skywind - fanowskiej modyfikacji przenoszącej The Elder Scrolls 3: Morrowind na silnik Skyrim - opublikowali nowy zwiastun projektu. Materiał koncentruje się na fabule gry.

Tak jak w oryginale, gracze wcielą się w uwolnionego więźnia, który stanie przed zadaniem zlikwidowania Dagoth Ura - potężnego demona stojącego na czele klanu Dagoth. Autorzy podkreślają, że starają się odtworzyć grozę obecności rodu.

Nie zabraknie więc między innymi ruin, jaskiń, a także kryjówek ugrupowania. Pojawią się też znane z pierwowzoru bestie i rozległe podziemia do eksploracji. Całość okrasi „niepokojąca” oprawa muzyczna.

Za mod odpowiada grupa The Elder Scrolls Renewal Project. Zespół chce przenieść treści z Morrowind na silnik Skyrim przy zachowaniu mechanizmów rozgrywki z nowszej odsłony cyklu. Do działania wymagane będzie posiadanie obu gier.

Skywind powstaje od kilku lat, ale data premiery nadal nie jest znana. Twórcy poszukują osób do prac nad projektem - zwłaszcza grafików 3D mogących pomóc w przygotowaniu elementów graficznych podziemi i lochów.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami