Zaraz po zakończeniu trzeciego rozdziału, czyli Kursu kolizyjnego, przechodzimy do postaci Kim Hunter, która - jeśli udało ci się odnosić sukcesy wcześniej - jest już przygotowana do finału Mistrzostw Świata kobiet. Całość rozpoczyna się od motywującego przemówienia trenerki w szatni.

W kolejnej scenie musisz podjąć decyzję - podać lub nie dłoń rywalce, która zaczepiała cię już w poprzednim rozdziale i prowokowała. Jeśli zdecydujesz się zachować się sportowo, Kimberley cofnie dłoń w ostatniej chwili.

Lepiej jest zatem ją zignorować, ale decyzja należy do ciebie. Chwilę później rozpoczniesz finałowe spotkanie, w którym wybiegniesz w pierwszym składzie.

Cele do wypełnienia (Kim):

  • Zalicz asystę w finale FIFA Women's World Cup;
  • Strzel bramkę w finale FIFA Women's World Cup;
  • Wygraj finał FIFA Women's World Cup.

Jeśli ci się nie powiedzie, nie stanie się tak naprawdę nic złego - porozmawiasz z ojcem, który wspomni o nauce i na tym skończy się cała przygoda. Jeśli wygrasz, po meczu będziesz mieć okazję podania ręki rywalce lub zastosowania tego samego triku, na który pokusiła się wcześniej.

021
Postaraj się wygrać, a pakowanie walizki będzie znacznie przyjemniejsze

Po wygraniu meczu będziesz świadkiem podobnej sceny, jak w przypadku przegranej. Tym razem jednak ojciec wyrazi podziw twoim osiągnięciom. Niezależnie od wyniku, kończymy wątek Kim i przechodzimy do finału Ligi Mistrzów. Jeśli sprawy potoczyły się odpowiednio, czeka cię rywalizacja pomiędzy Alexem i Dannym.

Po spotkaniu na murawie, chłopaki razem rozgrywają mecz w grze na konsoli w domu Alexa, rozmawiając przy tym na poważne tematy. Ciąg dalszy to kilka różnych scenek ze wszystkimi bohaterami, które mogą różnić się od siebie w minimalny sposób, w zależności od tego, jak wyglądały nasze wcześniejsze przygody.

Tuż przed meczem musisz podjąć bardzo ważną decyzję - kim rozegrać finał Ligi Mistrzów w FIFA 2019?. W zależności od wyboru, musisz oczywiście postarać się o zwycięstwo w najważniejszej europejskiej imprezie piłkarskiej.

Uwaga! Dalsza część opisu zawiera spoilery dotyczące różnych wariantów finału Ligi Mistrzów.

Cele do wypełnienia (Alex lub Danny):

  • Zalicz asystę w finale UEFA Champions League;
  • Strzel bramkę w finale UEFA Champions League;
  • Wygraj finał UEFA Champions League.

Jeśli rozgrywasz spotkanie jako Danny i pokonasz Real Madryt, po meczu pocieszysz Alexa. Zauważysz także konsekwencje swoich wyborów z wcześniejszych gry. Danny spotka także swojego brata, a później rozegrasz mecz na małym boisku i obejrzysz końcowe scenki rozgrywki.

022
Kim jesteś? Jesteś zwycięzcą!

Jeśli zdecydujesz się na rozegranie finału Ligi Mistrzów Alexem Hunterem i zwyciężysz, spotkasz się ze starymi znajomymi i - analogicznie jak w poprzednim przypadku - będziesz pocieszać Danny'ego. Następnie czeka cię ważny wybór: wykonać zobowiązania wobec sponsorów, a może świętować zwycięstwo z rodziną?

Gratulujemy! Ukończyłeś tryb Droga do sławy w grze FIFA 19!

Reklama

O autorze

Jerzy Daniłko

Jerzy Daniłko

Redakcja Eurogamer.pl

Jerzy jest redaktorem naczelnym Eurogamer.pl. Z serwisem współpracuje od początku, a w ostatnim czasie nadzorował pracę działu poradników. Relaksuje się gotując i jeżdżąc autem w długie trasy. Nie lubi nudy, zastojów i głośnych sąsiadów.

Więcej artykułów od Jerzy Daniłko

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

RekomendacjaFIFA 19 - Recenzja

Dynamiczna i wciągająca ewolucja serii.

FIFA 19 - poradnik i najlepsze porady

Sztuczki, cieszynki, porady, najlepsi piłkarze, taktyka, FUT i nowości.

FIFA 19 - trening: podania

Podaj piłkę, by sięgnęła adresata.

PS5 może otrzymać więcej gier wieloosobowych od Sony

Mniej narracyjnych tytułów dla jednego gracza?

Najnowsze

PS5 może otrzymać więcej gier wieloosobowych od Sony

Mniej narracyjnych tytułów dla jednego gracza?

Apex Legends - gdzie lądować, najlepsze miejsca i łup

Gdzie znaleźć najlepszy łup i gdzie lądować na początku rundy.

Apex Legends - skoki, ślizgi, szybki bieg: jak się poruszać

Wskazówki dotyczące poruszania się na polu bitwy.

Reklama