Zaraz po zakończeniu trzeciego rozdziału, czyli Kursu kolizyjnego, przechodzimy do postaci Kim Hunter, która - jeśli udało ci się odnosić sukcesy wcześniej - jest już przygotowana do finału Mistrzostw Świata kobiet. Całość rozpoczyna się od motywującego przemówienia trenerki w szatni.

W kolejnej scenie musisz podjąć decyzję - podać lub nie dłoń rywalce, która zaczepiała cię już w poprzednim rozdziale i prowokowała. Jeśli zdecydujesz się zachować się sportowo, Kimberley cofnie dłoń w ostatniej chwili.

Lepiej jest zatem ją zignorować, ale decyzja należy do ciebie. Chwilę później rozpoczniesz finałowe spotkanie, w którym wybiegniesz w pierwszym składzie.

Cele do wypełnienia (Kim):

  • Zalicz asystę w finale FIFA Women's World Cup;
  • Strzel bramkę w finale FIFA Women's World Cup;
  • Wygraj finał FIFA Women's World Cup.

Jeśli ci się nie powiedzie, nie stanie się tak naprawdę nic złego - porozmawiasz z ojcem, który wspomni o nauce i na tym skończy się cała przygoda. Jeśli wygrasz, po meczu będziesz mieć okazję podania ręki rywalce lub zastosowania tego samego triku, na który pokusiła się wcześniej.

021
Postaraj się wygrać, a pakowanie walizki będzie znacznie przyjemniejsze

Po wygraniu meczu będziesz świadkiem podobnej sceny, jak w przypadku przegranej. Tym razem jednak ojciec wyrazi podziw twoim osiągnięciom. Niezależnie od wyniku, kończymy wątek Kim i przechodzimy do finału Ligi Mistrzów. Jeśli sprawy potoczyły się odpowiednio, czeka cię rywalizacja pomiędzy Alexem i Dannym.

Po spotkaniu na murawie, chłopaki razem rozgrywają mecz w grze na konsoli w domu Alexa, rozmawiając przy tym na poważne tematy. Ciąg dalszy to kilka różnych scenek ze wszystkimi bohaterami, które mogą różnić się od siebie w minimalny sposób, w zależności od tego, jak wyglądały nasze wcześniejsze przygody.

Tuż przed meczem musisz podjąć bardzo ważną decyzję - kim rozegrać finał Ligi Mistrzów w FIFA 2019?. W zależności od wyboru, musisz oczywiście postarać się o zwycięstwo w najważniejszej europejskiej imprezie piłkarskiej.

Uwaga! Dalsza część opisu zawiera spoilery dotyczące różnych wariantów finału Ligi Mistrzów.

Cele do wypełnienia (Alex lub Danny):

  • Zalicz asystę w finale UEFA Champions League;
  • Strzel bramkę w finale UEFA Champions League;
  • Wygraj finał UEFA Champions League.

Jeśli rozgrywasz spotkanie jako Danny i pokonasz Real Madryt, po meczu pocieszysz Alexa. Zauważysz także konsekwencje swoich wyborów z wcześniejszych gry. Danny spotka także swojego brata, a później rozegrasz mecz na małym boisku i obejrzysz końcowe scenki rozgrywki.

022
Kim jesteś? Jesteś zwycięzcą!

Jeśli zdecydujesz się na rozegranie finału Ligi Mistrzów Alexem Hunterem i zwyciężysz, spotkasz się ze starymi znajomymi i - analogicznie jak w poprzednim przypadku - będziesz pocieszać Danny'ego. Następnie czeka cię ważny wybór: wykonać zobowiązania wobec sponsorów, a może świętować zwycięstwo z rodziną?

Gratulujemy! Ukończyłeś tryb Droga do sławy w grze FIFA 19!

Reklama

O autorze

Jerzy Daniłko

Jerzy Daniłko

Redakcja Eurogamer.pl

Jerzy jest redaktorem naczelnym Eurogamer.pl. Z serwisem współpracuje od początku, a w ostatnim czasie nadzorował pracę działu poradników. Relaksuje się gotując i jeżdżąc autem w długie trasy. Nie lubi nudy, zastojów i głośnych sąsiadów.

Więcej artykułów od Jerzy Daniłko

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

RekomendacjaFIFA 19 - Recenzja

Dynamiczna i wciągająca ewolucja serii.

FIFA 19 - poradnik i najlepsze porady

Sztuczki, cieszynki, porady, najlepsi piłkarze, taktyka, FUT i nowości.

FIFA 19 - trening: podania

Podaj piłkę, by sięgnęła adresata.