Diablo z panelem na głównej scenie Blizzconu. Twórcy zapowiedzą nową część?

Blizzard opowie o przyszłości serii.

Studio Blizzard ujawniło szczegółowy plan tegorocznej edycji Blizzconu, która odbędzie się w dniach 2-4 listopada. Okazuje się, że tuż po ceremonii otwarcia firma zorganizuje panel poświęcony Diablo.

Wydarzenie dedykowane piekielnemu cyklowi rozpocznie się o godzinie 20:30 czasu polskiego i potrwa 45 minut. Deweloperzy zamierzają opowiedzieć o tym, „ co czeka bohaterów Sanktuarium w najbliższej przyszłości”.

Fakt, że panel odbędzie się na samym początku Blizzconu - na głównej scenie - sugeruje, że Blizzard przygotował duże niespodzianki. Niewykluczone, że firma zapowie dodatek do trzeciej części lub nawet kolejną, pełnoprawną odsłonę.

diablo_panel_blizzcon
Nowe Diablo w drodze?

Warto też wspomnieć, że według niepotwierdzonych informacji powstaje realizowany z Netflixem serial animowany oparty na Diablo. Niedawno Andrew Cosby - założyciel firmy Boom! - w skasowanym wpisie na Twitterze ujawnił, że finalizuje rozmowy dotyczące adaptacji.

Prezentacja nowych gier nie byłaby jednak zaskoczeniem. W sierpniu Blizzard oznajmił, że pracuje nad kilkoma projektami w szatańskim uniwersum. Studio podkreśliło wówczas, że „może mieć coś do pokazania w tym roku” - zapewne właśnie na Blizzconie.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami