Diablo z panelem na głównej scenie Blizzconu. Twórcy zapowiedzą nową część?

Blizzard opowie o przyszłości serii.

Studio Blizzard ujawniło szczegółowy plan tegorocznej edycji Blizzconu, która odbędzie się w dniach 2-4 listopada. Okazuje się, że tuż po ceremonii otwarcia firma zorganizuje panel poświęcony Diablo.

Wydarzenie dedykowane piekielnemu cyklowi rozpocznie się o godzinie 20:30 czasu polskiego i potrwa 45 minut. Deweloperzy zamierzają opowiedzieć o tym, „ co czeka bohaterów Sanktuarium w najbliższej przyszłości”.

Fakt, że panel odbędzie się na samym początku Blizzconu - na głównej scenie - sugeruje, że Blizzard przygotował duże niespodzianki. Niewykluczone, że firma zapowie dodatek do trzeciej części lub nawet kolejną, pełnoprawną odsłonę.

diablo_panel_blizzcon
Nowe Diablo w drodze?

Warto też wspomnieć, że według niepotwierdzonych informacji powstaje realizowany z Netflixem serial animowany oparty na Diablo. Niedawno Andrew Cosby - założyciel firmy Boom! - w skasowanym wpisie na Twitterze ujawnił, że finalizuje rozmowy dotyczące adaptacji.

Prezentacja nowych gier nie byłaby jednak zaskoczeniem. W sierpniu Blizzard oznajmił, że pracuje nad kilkoma projektami w szatańskim uniwersum. Studio podkreśliło wówczas, że „może mieć coś do pokazania w tym roku” - zapewne właśnie na Blizzconie.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami