Assassin's Creed Odyssey - Windykator

Misja główna (rozdział Kolejny dzień, kolejne drachmy): uwolnienie Febe, Markos, kupiec Duris.

W poprzedniej misji o nazwie A więc tak to się zaczyna kontynuowaliśmy poznawanie podstawowych mechanik oraz walki, a także korzystanie z orła Ikarosa.

Finalnie docieramy do Markosa, od którego otrzymujemy konia.

  • Zalecany poziom doświadczenia - 3

Tym razem Markos poprosi bohatera o przysługę polegającą na odbieraniu długów. Zanim do tego dojdzie będziemy musieli jednak zrealizować inny cel.

Chodzi mianowicie o uwolnienie dziewczynki Febe, która została porwana przez zbirów lokalnego przestępcy o ksywce Cyklop.

011

Możesz też otworzyć obrazek z mapą w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Dziewczynka jest przetrzymywana w obozie na plaży na południowym wschodzie (A). Udaj się na miejsce, przykucnij i przez wysoką trawę zacznij kierować się w stronę obozu.

W tym momencie rozpocznie się przerywnik, po którym musisz wyeliminować wrogów. Zacznij od cichego zabójstwa pierwszego (1), który sam podejdzie do głównej postaci. Zakradaj się dalej - skorzystaj z gwizdnięcia, aby przyciągnąć uwagę kolejnego rywala (2).

Potem wystarczy zajść od tyłu i po kolei wyeliminować dwóch następnych (3, 4). Na koniec wejdź do budynku (5) i uwolnij dziewczynkę. Warto przy okazji przeszukać skrzynię z lewej.

Odebranie długu od kupca Durisa

Po uwolnieniu Febe otrzymasz informację o tym, że na bohatera poluje najemnik - Talos zwany Kamienną Pięścią. Jest na 5 poziomie doświadczenia, dlatego do czasu lepiej go unikać (ikona hełmu na mapie).

012

Kolejnym celem będzie odebranie długu od kupca Durisa (B), którego spotkasz w dzielnicy portowej. Udaj się na miejsce i rozpocznij rozmowę. Okaże się, że Duris nie będzie początkowo skory do oddania pieniędzy.

Możesz teraz postąpić na dwa sposoby - zacząć niszczyć jego towary (6) i porozmawiać z nim powtórnie (kupiec odda pieniądze) lub zaatakować go (7) i zabić. Pamiętaj, aby w drugim przypadku przeszukać ciało rywala. Po odebraniu długu wróć do Markosa (C). W tym momencie zadanie się zakończy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami