Assassin's Creed Odyssey - Śladami bogów

Misja poboczna (Wysypy Kefaloni): kapłanka, świątynia Zeusa, skradziona włócznia Kefalosa.

Jest to jedno z zadań dodatkowych, które możesz wykonać na początku przygody podczas pobytu na Wyspach Kefalońskich.

  • Sugerowany poziom doświadczenia - 2

Aby je rozpocząć skieruj się do Świątyni Zeusa (A), przed którą spotkasz kapłankę.

Porozmawiaj z nią, a dowiesz się o problemach z małą ilością wiernych.

Sytuację mogłoby zmienić zdobycie cennego artefaktu - włóczni Kefalosa. Jej odzyskanie pomogło rozwiązać kłopoty kapłanki.

Zacznij kierować się na północ (B).

d005

Możesz też otworzyć obrazek z mapą w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Kiedy znajdziesz się w pobliżu skorzystaj z Ikarosa, aby zlokalizować zbiornik wodny (1) otoczony górami. Kiedy to uczynisz udaj się na miejsce i wskocz do wody.

Warto zanurkować i podnieść zalegający na dnie skarb. Następnie zlokalizuj przejście (2) do jaskini i skorzystaj z niego.

d006

Idź cały czas przed siebie, zachowując czujność. W pewnej chwili dotrzesz bowiem do miejsca z bandytami (3, 4), których możesz wyeliminować po cichu, ukrywając się w zaroślach i gwiżdżąc lub wyczekać na dogodny moment i szybko zabić jednego po drugim.

Kiedy skończysz koniecznie przeszukaj pobliską skrzynię (5), w której znajdziesz poszukiwaną włócznię. Kontynuuj przejście przez jaskinię, eliminując kolejnych rywali.

W końcu dotrzesz do wyjścia. Wróć wtedy do świątyni (A) i ponownie porozmawiaj z kapłanką. Podczas dialogu możesz zdecydować czy oddasz jej włócznię czy zatrzymasz ją dla siebie (będziesz mógł z niej korzystać w walce).

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami