Assassin's Creed Odyssey - Podwodny drapieżca

Misja poboczna (Wyspy Kefaloni): podwodny naszyjnik i walka z rekinami.

Jest to jedno z zadań dodatkowych, którego wykonania możesz podjąć się w początkowej fazie gry, podczas pobytu na Wyspach Kefalońskich.

Aby je rozpocząć należy udać się na północ (A), gdzie przebywa małżeństwo parające się sprzedażą owoców.

  • Sugerowany poziom doświadczenia - 5

Okaże się, że interesy na wyspie idą coraz gorzej, pomimo wkładanej pracy. Małżeństwo posiada jednak informacje o cennym naszyjniku.

Jeśli chcesz pomóc parze, to zgódź się na ich propozycję, mówiąc, że zajmiesz się poszukiwaniami.

Przy okazji otrzymasz wskazówkę, że naszyjnik znajduje się pod wodą, gdzieś na południe od wyspy.

d011

Udaj się zatem we wskazane miejsce (B). Nie wchodź od razu do wody, tylko postaraj się wykorzystać wystające nad powierzchnię fragmenty ruin, aby dostać się w pobliże naszyjnika.

Może się okazać, że już z tego miejsca wypatrzysz znajdujące się w pobliżu rekiny. Gdyby tak się stało, to dobrze będzie ostrzelać je z łuku. Jeśli ich nie zabijesz, to przynajmniej osłabisz.

Kiedy będziesz gotów wskocz do wody i przygotuj się na odparcie ewentualnego ataku rekinów w trakcie walki wręcz. Po uporaniu się z nimi zanurkuj i zlokalizuj skrzynię (1). Znajdziesz w niej naszyjnik, z którym wróć do zleceniodawców po nagrodę.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami