Assassin's Creed Odyssey - Oko za oko

Misja główna (rozdział Dług do spłacenia): Druzylla, oko, kryjówka Cyklopa.

Zadanie to rozpocznie się automatycznie po ukończeniu poprzedniej misji głównej o nazwie Windykator, w której uratowałeś z niewoli Febe oraz pomogłeś Markosowi odzyskać pieniądze.

  • Sugerowany poziom doświadczenia - 3

Misja kończyła się przerywnikiem filmowym. Po odzyskaniu kontroli nad bohaterem wyrusz za kobietą o imieniu Druzylla. Otrzymasz od niej łuk, z którego od razu nauczysz się strzelać.

Druzylla poprosi również o wykonanie dla niej zadania dodatkowego o nazwie Ciężki kawał drewna.

Bez względu na to czy je wykonasz czy nie, w celu kontynuacji bieżącej misji porozmawiaj z Markosem (A).

013

Możesz też otworzyć obrazek z mapą w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Mężczyzna wpadnie na pomysł obrabowania Cyklopa, a konkretnie wykradnięcia z jego kryjówki cennego przedmiotu o nazwie oko. Skieruj się do kryjówki Cyklopa (B) na północy. Aby dostać się do środka można rozprawić się po cichu z kilkoma strażnikami z prawej (1).

Następnie wejdź do budynku (2), którym dotrzesz na dziedziniec w środku kryjówki. Zanim to uczynisz rozejrzyj się i przy pomocy gwizdania zwab do budynku i po cichu wyeliminuj ewentualnych strażników.

Kiedy droga będzie czysta przemknij do kolejnego budynku, gdzie na stole znajdziesz poszukiwane oko (3). Podnieś je, opuśc kryjówkę tę samą drogą, którą się tu dostałeś i powróć do Markosa (A).

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami