Assassin's Creed Odyssey - Miłosierni bogowie

Misja poboczna (Wyspy Kefaloni): pomnik Hermesa, kobieta, modlitwa, zepsuty wóz.

Jest to zadanie dodatkowe, które będziesz mógł rozpocząć w jaskini Drogarati (A) po ukończeniu innej misji pobocznej o nazwie Głodni bogowie.

W jego trakcie odwiedzisz wspomnianą jaskinię, w której znajduje się pomnik Hermesa, przy którym często modlą się ludzie.

  • Sugerowany poziom doświadczenia - 2

Jeśli w trakcie misji Głodni bogowie będziesz wracał tą samą drogą, którą przyszedłeś, to automatycznie trafisz na kobietę wznoszącą modły do greckiego boga. Jeśli opuściłeś jaskinię drugą stroną, to wróć do niej i przejdź przez szczelinę w skale przy posągu Hermesa.

W trakcie modłów kobiety rozpocznie się scenka. Wyznawczyni będzie użalać się nad ciężkim losem i brakiem wsparcia od bogów. W trakcie modłów podszyj się pod Hermesa i powiedz, że wysłuchasz jej próśb.

d004

Możesz też otworzyć obrazek z mapą w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Przy okazji, po odejściu kobiety, zabierz sakiewkę z pieniężną ofiarą, która leży za pomnikiem. Następnie udaj się na północ (B) do miejsca, gdzie znajduje się dom kobiety.

Zbadaj zepsuty wóz (1) oraz kosz (2). Po zakończeniu śledztwa podejdź do kosza z lewej (3) i zostaw w nim pieniężną ofiarę, która będzie pomocą od „boga". Kiedy to uczynisz misja się zakończy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami