Assassin's Creed Odyssey - Mała Odyseja

Misja poboczna (Wyspy Kefaloni): uwolnienie dziewczyny, Odessa, flirt.

Jest to kolejna misja poboczna, której możesz podjąć się w pierwszej części gry. A konkretnie po dotarciu na wyspę Itakę, na którą trafiasz w trakcie wypełniania misji głównej o nazwie Całun Penelopy.

Sama Itaka jest dość małą wyspą, na której centralny punkt stanowią ruiny pałacu Odyseusza. Należy się przy nich mieć na baczności, ponieważ teren jest patrolowany przez sporą liczbę strażników.

  • Sugerowany poziom doświadczenia - 5

W tym zadaniu naszym celem jest zlokalizowanie przetrzymywanej przez bandytów dziewczyny. Znajduje się ona w drewnianej klatce (1) w południowej części ruin (A).

Kiedy ją zlokalizujesz podejdź do klatki i otwórz ją. Okaże się, że dziewczyna ma na imię Odessa.

d012

Możesz też otworzyć obrazek z mapą w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Po jej uwolnieniu zacznij za nią podążać. Twoim głównym celem będzie teraz jej osłanianie. W pewnej chwili możecie trafić na polanę z wilkami, które pokonaj.

Następnie dziewczyna wyruszy przez ruiny w stronę wybrzeża. Gdyby na waszej drodze stanął jakiś przeciwnik, to szybko się z nim rozpraw. Jeśli wczesniej wykonałeś misję Całun Penelopy, to istnieje spora szansa, że na terenie nie będzie już wrogów.

Po dotarciu do łodzi (B) możesz jeszcze porozmawiać z kobietą, a nawet z nią poflirtować. Jak się okaże będziesz mógł ją również spotkać w dalszej części gry.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami