Assassin's Creed Odyssey - Ciężki kawał drewna

Misja poboczna (Wyspy Kefaloni): pomagamy Druzylli odnaleźć transport drewna.

Jest to zadanie dodatkowe, które rozpocznie się automatycznie po zakończeniu misji głównej o nazwie Windykator i rozpoczęciu kolejnego zadania fabularnego o nazwie Oko za oko.

  • Sugerowany poziom doświadczenia - 3

W trakcie rozmowy z Markosem pojawi się kobieta o imieniu Druzylla, która poinformuje o kłopotach z transportem drewna.

Wyrusz za nią do jej warsztatu (A), gdzie rozpocznie się kolejna rozmowa. Po jej zakończeniu kobieta naprawi łuk głównego bohatera.

Będziesz mógł go od razu przetestować. Wystarczy wciskać klawisze pojawiające się na ekranie, aby wycelować i wystrzelić strzały w dwie tarcze stojące na podwórzu.

d008

Możesz też otworzyć obrazek z mapą w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Po zakończeniu sekwencji z łukiem bohater będzie musiał ustalić, co stało się z transportem drewna. W tym celu należy udać się na północny trakt (B) i przeprowadzić małe śledztwo.

Trzeba zbadać trzy ślady - ziemię na drodze (1), wóz (2) oraz ciało woźnicy (3), które znajdziesz przy skale z lewej. Na podstawie śledztwa będzie można ustalić, gdzie zostało przewiezione drewno.

d009

Okaże się, że towar został przetransportowany do pobliskiego obozu (C), który możesz łatwo zlokalizować korzystając z Ikarosa. Następnie zakradnij się do obozu i rozpraw się ze strażnikami.

Najlepiej zakraść od strony wybrzeża i eliminować rywali jednego po drugim, ukrywając się przy tym przy licznych przeszkodach. W przypadku wykrycia możesz szybko zabijać wrogów albo uciec do pobliskiego lasu, żeby zgubić pościg. Po rozprawieniu się ze wszystkimi przeszukaj skrzynię (4) stojącą w jednym z namiotów.

Po uczynieniu tego wróć do Druzylli (A) i powiedz jej o losach transportu i drewna. W tym momencie zadanie się zakończy, a główny bohater otrzyma nagrodę.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami