Anthem - najtrudniejsze aktywności grupowe z opcją dobierania graczy

Matchmaking dla samotników.

Najtrudniejsze aktywności dla czteroosobowych grup w Anthem zaoferują możliwość matchmakingu, czyli dobierania dodatkowych graczy - poinformował producent strzelanki.

Zadaniami tego typu będą misje w Twierdzach (Strongholds). To odpowiednik tak zwanych raidów z innych gier, jak choćby Najazdów z Destiny 2.

Już wcześniej deweloperzy podkreślali, że planują, aby każdy element gry oferował opcję dobierania obcych graczy do grup. Podobne rozwiązanie zastosowano w The Division, w przeciwieństwie do wspomnianego Destiny 2, gdzie tradycyjny matchmaking wciąż nie jest dostępny we wszystkich rodzajach aktywności.

Anthem debiutuje 22 lutego. W najnowszej grze BioWare wcielimy się w pilota egzoszkieletu, Javelina, podczas eksploracji niebezpiecznej planety, na której starają się przetrwać mieszkańcy jedynej ludzkiej kolonii.

Najważniejsza jest rozgrywka online, wspólne wykonywanie misji, a największą rolę odgrywa walka - różnorodna dzięki kilku modelom egzoszkieletów do wyboru. Gra solo będzie możliwa.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami