FIFA 19 - zawodnicy z najlepszym podaniem

Celność, siła i szybkość.

Podawanie to jedna z najbardziej podstawowych umiejętności, zarówno jeśli mówimy o prawdziwej grze, jak i serii FIFA. Dobrym rozegraniem w środku pola łatwo jest zgubić i oszukać innych zawodników - szczególnie takich, którzy biegną wprost na przeciwnika przy piłce i starają się mu odebrać futbolówkę, zamiast próbować kryć jego kolegów.

Rozegranie w środku pola to jednak nie wszystko, bo jedno celne podanie prostopadłe może otworzyć napastnikowi drogę do bramki i znacznie ułatwić mu umieszczenie piłki w siatce. Celne podania liczą się w FIFA 19 jeszcze bardziej, bo w grę wchodzi zaawansowany system obliczeń podczas starć jeden na jednego - to wtedy podanie może być jedyną szansą ucieczki z opresji.

Abyś mógł cieszyć się wspaniałą drużyną, potrzebujesz zawodników, którzy potrafią dokładnie podawać. Poniżej prezentujemy listę właśnie takich piłkarzy. Pamiętaj też, że sam masz wpływ na siłę i prędkość podania. Przytrzymując R1/RB na kontrolerze przy podaniu, poślesz mocniejszą piłkę, nie tracąc przy tym na celności.

db
ZawodnikKlubOcena ogólna
Kevin De Bruyne Manchester City 91
Luka Modrić Real Madryt 91
Toni Kroos Real Madryt 90
Christian Eriksen Tottenham Hotspur 98
Koke Atletico Madryt 85
Parejo Valencia CF 91
James Rodríguez Bayern Monachium 88
Lionel Messi FC Barcelona 94
Cesc Fàbregas Chelsea 84
Ivan Rakitić FC Barcelona 87

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami