Assassin's Creed Odyssey - cena, edycje i oferty w wybranych sklepach

PC i konsole.

Dziś - 5 października - debiutuje kolejna część jednej z najbardziej rozpoznawalnych serii gier na świecie - Assassin's Creed Odyssey. Przygotowaliśmy spis wszystkich edycji oraz oferty sprzedaży w wybranych sklepach, zarówno dla PC oraz PS4 i Xbox One.

Do wyboru mamy kilka edycji:

  • Standardowa zawiera samą grę
  • Edycja Omega to 32-stronicowy artbook, fizyczna mapa świata i zawartość cyfrowa: pancerze, broń, wierzchowiec i premie do PD i drachm (pieniędzy)
  • Edycja Złota to dodatkowa przepustka sezonowa (wszystkie przyszłe dodatki), możliwość zagrania już 2 października oraz - w wersji konsolowej - steelbook
  • Edycja Medusa to statuetka upadłej Gorgony, 65-stronicowy artbook, fizyczna mapa świata, ścieżka dźwiękowa i dodatkowa misja

Sieć RTV Euro AGD przygotowała ofertę z Edycją Omega oraz wersją podstawową. Wybierzemy zestaw z zegarem lub ręcznikiem.

Produkty zakupimy z opcją darmowego transportu do domu lub odbioru w jednej z wielu placówek sklepu.

W sklepie Muve.pl nabędziemy podstawową edycję gry na każdą platformę. Posiadacze PC wybiorą spośród wersji cyfrowej i pudełkowej.

Muve.pl oferuje darmową wysyłkę, a do tego zwrot 5 proc. wartości produktu w formie Punktów Złota do wykorzystania w przyszłości.

Decydując się na zakup w Media Expert wybierzemy spośród wersji zwykłej, Złotej (tylko na PS4), Edycji Omega i najbogatszej - Medusa (tylko na Xbox One). Zestaw z zegarem jest również w wersji PC.

Ponadto, w ofercie znajdziemy kolekcjonerskie statuetki głównych bohaterów - Alexiosa i Kassandry - oraz replikę złamanej włóczni Leonidasa, która w tej części gry pełni rolę kultowego ukrytego ostrza.

W Media Expert również zamówimy produkty z darmową dostawą. Możemy też odebrać zamówienie w jednym ze sklepów.

Z kolei w OleOle! mamy możliwość kupienia trzech wersji: podstawowej, Złotej (tylko na Xbox One) i Medusy.

Ponownie mamy opcję darmowej wysyłki.

ac1

Assassin's Creed Odyssey to rozwinięcie i udoskonalenie formuły znanej z poprzedniej części - Origins. Zmianie uległa między innymi walka i system umiejętności. Twórcy podkreślają, że produkcja to pełnoprawne RPG, gdzie liczy się działanie gracza. Decyzji dokonamy już na początku zabawy - wybierając spośród dwóch postaci, Alexiosa i Kassandry. Wpłyniemy nawet na zakończenie historii.

Więcej o grze przeczytasz tutaj: Assassin's Creed Odyssey - Recenzja

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami