Niektórzy dziennikarze uzyskali już dostęp do Assassin's Creed Odyssey. Dzięki temu ujawniono, ile trwa ukończenie głównego wątku fabularnego najnowszej odsłony cyklu od Ubisoftu.

Autor bloga PowerPyx twierdzi, że dotarcie do napisów końcowych zajęło mu około 41 godzin. W tym czasie osiągnął 37. poziom (na 50 możliwych), pominął część dialogów i wykonał kilka zadań pobocznych niezbędnych do zdobycia wymaganego doświadczenia.

Ponadto zdołał odkryć całą wirtualną mapę, na co przeznaczył od 5 do 6 godzin. Uważa jednak, że ukończenie wszystkich przygotowanych przez deweloperów aktywności to zabawa na ponad 100 godzin.

PowerPyx wyjaśnia, że główny wątek fabularny podzielono na 9 sekwencji, a niektóre misje dodatkowe również połączono w dłuższe rozdziały. Poza tym gra oferuje między innymi starcia z „szefami” regionów i opcję walki na arenie.

Zobacz: Assassin's Creed Odyssey - Poradnik, Solucja

Assassin's Creed Odyssey zadebiutuje 5 października na PC, PS4 i Xbox One. Akcję osadzono w starożytnej Grecji - gracz pokieruje Alexiosem lub Kassandrą, czyli potomkami legendarnego króla Leonidasa.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki