Gracze odkryli, że wprowadzony w szóstym sezonie Fortnite strój kowbojki otrzymał dosyć nietypową animację kobiecych piersi. Okazuje się, że element dodano przez pomyłkę i już został usunięty.

Sekwencja włączała się jedynie w podstawowej wersji kostiumu i wyłącznie przy wykonywaniu emotikony o nazwie Jubilation. Ruch nie umknął jednak uwadze internautów - streamer o pseudonimie Faze Agony opublikował film prezentujący „akcję”.

W oświadczeniu przesłanym serwisowi IGN studio Epic Games wyjaśniło, że kobiece piersi w stroju kowbojki nie miały się tak zachowywać. Animację uznano za „niezręczną”, podkreślając, że trafiła do gry w wyniku „gapiostwa”. Twórcy wydali aktualizację usuwającą wspomniany element graficzny.

Zobacz: Fortnite: sezon 6 - wyzwania tygodniowe

W Fortnite piersi postaci reprezentujących płeć piękną nie poruszają się ze względu na fakt, że strzelanka kierowana jest nie tylko do starszych, ale również młodszych odbiorców. Nie wiadomo, czy autora dodanego przez pomyłkę ruchu spotkały konsekwencje.

Szósty sezon sieciowej produkcji rozpoczął się wczoraj. Motywem przewodnim jest mrok, a poza skórką kowbojki, deweloperzy wprowadzili między innymi przenoszonych w plecaku pupili, w tym psa, kameleona i smoka.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki