FIFA 19 - Droga do sławy: rozdział 1 - Wschodzące gwiazdy

Początek przygody Alexa Huntera.

Tryb Droga do sławy w FIFA 19 to kontynuacja opowieści o Aleksie Hunterze - młodym zawodniku z Wielkiej Brytanii, który szturmem wdarł się do „wielkiej piłki”.

To jednocześnie trzecia i ostatnia część opowieści. Pierwszą i drugą partię fabularnego trybu mogłeś rozegrać w dwóch poprzednich częściach serii.

Jeżeli w nie grałeś na tej samej platformie, na której rozpoczynasz zabawę w FIFA 19, twoje wybory zostaną przeniesione i będą miały nieznaczny wpływ na niektóre elementy w tegorocznej edycji.

Jeśli z kolei dopiero zaczynasz przygodę z Drogą do sławy, niektóre wybory zostaną po prostu zasymulowane.

Rozdział 1 - Wschodzące gwiazdy

Cele do wypełnienia:

  • Wygraj turniej przedsezonowy Alexem lub Dannym
  • Osiągnij Dannym na turnieju przedsezonowym średnią ocenę co najmniej 7.5
  • Osiągnij ocenę co najmniej „B” we wszystkich podstawowych treningach Kim

Dla tych, którzy po raz pierwszy uruchamiają ten tryb, twórcy przygotowali również krótkie wprowadzenie z bardzo szybkim podsumowaniem tego, co działo się w poprzednich dwóch częściach opowieści. Zaraz po zakończeniu filmiku wcielamy się w Jima Huntera, dziadka głównego bohatera. Cofamy się przy tym w czasie, aby rozegrać końcówkę spotkania - po rzucie rożnym uderz od razu na bramkę, aby zdobyć gola.

010
W przypadku nieudanego strzału, rzut rożny zostanie powtórzony

Pozostała część spotkania nie ma raczej większego znaczenia. Rozegraj zatem mecz, po czym obejrzysz wprowadzenie do trybu Droga do sławy w FIFA 19. Pierwszą postać, w jaką się wcielisz, to Kim Hunter, która przygotowuje się do meczów eliminacyjnych Mistrzostw Świata kobiet w piłce nożnej.

Po krótkim wprowadzeniu i dialogu z koleżanką przenosimy się do Danny'ego Williamsa. Po rozmowie z agentem, a następnie treningu na małym boisku, wybierzesz pierwszy kontrakt reklamowy - zdecyduj czy chcesz wziąć udział w spocie telewizyjnym, czy radiowym. Teraz przenosimy się do głównego bohatera, czyli Alexa Huntera. Musisz zdecydować, w jakim stylu pożegnasz się ze swoim obecnym agentem.

011
Wybór nie będzie miał dużego znaczenia

Po kolejnych scenkach czeka cię pierwszy mecz, tym razem w ramach sezonu przygotowawczego. W następnym meczu będziesz musiał także podjąć decyzję kim chcesz rozegrać kolejne spotkanie - Dannym czy Alexem. Właśnie tą postacią będziesz rozgrywać cały sezon przygotowawczy, co będzie miało niewielki wpływ na obraz fabuły później.

Po meczu Alexa zaczepi kolega ze starego zespołu. Poprowadź rozmowę w dowolny sposób, po czym zostaniesz przeniesiony do kolejnej scenki. Będzie ona podsumowaniem wszystkich dotychczasowych poczynań bohaterów. Finałem przerywnika będzie też telefon do Alexa od nowej agentki, która stwierdzi, że ma ofertę z Realu Madryt. Cała trójka pójdzie świętować jeszcze nieznany nikomu sukces.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami