Call of Duty: Black Ops 4 zdominuje okres świąteczny - twierdzi analityk

Na sukces wpłynie tryb Blackout.

Analityk branżowy - Michael Olson - przewiduje, że strzelanka Call of Duty: Black Ops 4 sprzeda się w nakładzie wynoszącym 23,5 miliona egzemplarzy, dominując tegoroczny okres świąteczny.

Ekspert z amerykańskiej firmy Piper Jaffray prognozy opiera na pozytywnym przyjęciu testowej wersji trybu Blackout. W swojej najnowszej analizie uważa, że to właśnie interpretacja wariantu battle royale przyczyni się do sukcesu gry (dzięki, Barrons).

Olson podkreśla również, że produkcja powinna wyjść zwycięsko ze starcia z darmowym Fortnite od Epic Games. Jest także przekonany, że popularność tegorocznej odsłony strzelanki przełoży się na wyższe wyniki finansowe Activision Blizzard.

Tytuł jest pierwszą częścią serii, w której zabraknie kampanii fabularnej dla pojedynczego gracza. Pojawi się jednak tryb wieloosobowy oraz nastawiony na kooperację wariant z zombie, podzielony na trzy epizody.

Call of Duty: Black Ops 4 zadebiutuje 12 października na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami