Assassin's Creed Odyssey - w Japonii powstała kawiarnia inspirowana grą

Ze specjalnymi daniami i gadżetami.

Azjatycki oddział firmy Ubisoft w lokalu położonym w tokijskiej dzielnicy Shibuya otworzył kawiarnię inspirowaną Assassin's Creed Odyssey - tegoroczną odsłoną cyklu o zabójcach w kapturach.

W ramach trwającego do 8 października wydarzenia w budynku umieszczono ozdoby związane z grą. Przed wejściem klienci natkną się na flagi sygnowane logiem tytułu, a wewnątrz znajdą wiszące na ścianach grafiki z produkcji (dzięki, DualShockers).

Przygotowano również specjalne menu obejmujące między innymi cztery dania i osiem rodzajów trunków. W kawiarni sprzedawane są też gadżety powiązane z osadzoną w starożytnej Grecji częścią cyklu, w tym figurki, kubki i czapki.

assassins_creed_odyssey_lokal
W kawiarni inspirowanej Assassin's Creed Odyssey nie brakuje grafik z gry

Zobacz: Assassin's Creed Odyssey - Poradnik, Solucja

Akcja gry toczy się przed wydarzeniami z ubiegłorocznego Origins. Gracze pokierują poczynaniami jednej z dwóch postaci - Kassandry lub Alexiosa. Istotną nowością jest możliwość podejmowania wyborów wpływających na rozwój fabuły.

Assassin's Creed Odyssey zadebiutuje 5 października na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami