Red Dead Redemption 2 zajmie 105 GB na dysku

Wersja na PS4 wcześniej otrzyma wybraną zawartość.

Red Dead Redemption 2 po instalacji zajmie 105 GB miejsca na dysku konsoli - informuje IGN. Dodatkowo ujawniono, że w trybie multiplayer równocześnie zagra do 32 graczy, a w wersji na PS4 pewne elementy Red Dead Online pojawią się wcześniej.

Według Eurogamer.pt, pod względem zajmowanego na konsolach miejsca, Red Dead Rdemption 2 będzie rekordzistą. Niektóre produkcje zbliżyły się jednak do tego wyniku - jak Call of Duty: Black Ops 3 z dodatkami (101 GB) czy Gears of War 4 (100 GB).

Z kolei liczba osób na jednym serwerze w trybie dla wielu graczy to niewielka zmiana w stosunku do GTA, gdzie razem mogło bawić się do 30 użytkowników.

rdr2
Duży świat - dużo GB

Wersja na PlayStation 4 otrzyma „wybraną zawartość online” na wyłączność przez pierwsze 30 dni od startu usługi. Nie wiadomo jednak, czy mowa o rozpoczęciu fazy beta, czy wersji pełnej. Red Dead Online wystartuje w listopadzie.

Premiera gry 26 października - na PlayStation 4 i Xbox One.

Najważniejsze informacje o Red Dead Redemption 2:

Wszystkie informacje o RDR 2.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami