Forza Horizon 4 otrzyma edytor tras

W darmowej aktualizacji.

Studio Playground Games ujawniło plany związane z popremierowym rozwojem gry Forza Horizon 4. Deweloperzy poinformowali, że 25 października wydadzą darmową aktualizację wprowadzającą do tytułu edytor tras.

Narzędzie pozwoli graczom projektować własne tory, którymi później podzielą się z innymi użytkownikami. Udostępniony przez autorów materiał sugeruje, że kreator jest prosty w obsłudze - drogę tworzy się poprzez jazdę autem i ustawianie punktów kontrolnych.

Wraz z edytorem zadebiutuje British Racing - składające się z dziesięciu „epizodów” fabularne wydarzenie poświęcone historii brytyjskiej motoryzacji. Pojawią się także specjalne atrakcje na Halloween.

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, twórcy co tydzień zmienią pory roku, zaś pierwszy pełny „cykl” zakończy się 25 października. Z każdym okresem powiązane będą unikalne zawody i wyścigi z celami do wykonania.

Autorzy szykują również dzienne oraz siedmiodniowe wyzwania, za realizowanie których gracze dostaną wirtualną walutę do wykorzystania na zakupy cyfrowych przedmiotów. Do tego dodatkowe samochody.

Forza Horizon 4 dostępna jest na PC z systemem Windows 10 i Xbox One. Pierwsze recenzje wskazują, że produkcja jest udaną kontynuacją serii. Średnia ocen w serwisie Metacritic wynosi 92 procent.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami