FIFA 19 - najlepsi piłkarze i zawodnicy

W kogo warto inwestować?

Prowadząc drużynę, niezależnie od tego czy grasz w tryb kariery, czy może FUT, w składzie zawsze chcesz mieć najlepszych piłkarzy. Tyczy się to także gry FIFA 19, w której skład powinieneś budować na podstawie swoich zapotrzebowani i zgodnie ze stylem gry.

W poniższym zestawieniu prezentujemy najlepszych piłkarzy w FIFA 19 podzielonych na kategorie. Domyślnie kategorie mają ułatwić ci poszukiwania, więc zauważysz tu listy na daną pozycję, a także z uwzględnieniem innych cech.

Przede wszystkim jednak zwróć uwagę na listę młodych talentów i zawodników z potencjałem. To młodzi i relatywnie tani - choć nie zawsze - piłkarze, którzy przy regularnej grze bardzo szybko zwiększają swoje statystyki. Warto w nich inwestować zwłaszcza w trybie kariery.

Najlepsi zawodnicy i piłkarze w FIFA 19

Poniżej przedstawiamy nasze listy najlepszych zawodników dostępnych w grze. Kliknij w dany odnośnik, aby sprawdzić stosowne nazwiska.

009
Luka Modrić z Realu Madryt to jeden z najlepszych piłkarzy w FIFA 19
  • FIFA 19 - 100 najlepszych piłkarzy - rozpoczynamy od listy najlepszych zawodników w kontekście oceny ogólnej. To piłkarze, których można kupować niemal w ciemno, ale idzie za tym oczywiście wysoka cena.
  • FIFA 19 - młode talenty i zawodnicy z potencjałem - w tych piłkarzy warto inwestować długofalowo. Ich talent błyskawicznie eksploduje, jeśli będą grać regularnie i zadbamy o nich podczas treningów. Takiego zawodnika można po kilku sezonach sprzedać z zyskiem lub po prostu zachować w składzie.
  • FIFA 19 - najlepsi strzelcy - podobno defensywą wygrywa się mistrzostwa, ale bez zdobytych bramek jest to niemożliwe. Dlatego właśnie przedstawiamy najlepszych piłkarzy w FIFA 19, którzy mają mocny ciąg na bramkę i dobry, techniczny - często także mocny - strzał.
  • FIFA 19 - najlepsi bramkarze - świetnych strzelców może mieć także nasz przeciwnik, dlatego tak ważne jest zainwestowanie w solidnego golkipera. Po kliknięciu w link sprawdzisz najlepszych bramkarzy dostępnych w tegorocznej części gry.
  • FIFA 19 - najlepsi pomocnicy - mostem pomiędzy napastnikami i obrońcami są oczywiście pomocnicy. Po kliknięciu w link sprawdzisz zestawienie najlepszych pomocników.
  • FIFA 19 - najszybsi piłkarze - tempo to dobra rzecz, zwłaszcza wtedy, gdy preferujemy rozgrywkę nastawioną na kontry. Szybcy piłkarze są bardzo trudni do zatrzymania, dlatego warto jest mieć ich w swoim składzie.
  • FIFA 19 - najsilniejsi zawodnicy - nie tylko szybkość się liczy. Atrybut fizyczność w FIFA 19 jest równie ważnym współczynnikiem. Wysoka fizyczność pomaga przede wszystkim obrońcom i środkowym pomocnikom defensywnym.
  • FIFA 19 - najlepsi dryblerzy - ostatni na liście są najlepsi dryblerzy. Pamiętaj jednak, że drybling to nie tylko sztuczki i triki - to przede wszystkim umiejętność trzymania przy piłki przy nodze i biegnięcia z nią. Przedstawiamy najlepszych dryblerów.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami