FIFA 19 - jak szybko zarabiać w FUT: najlepsze sposoby zdobywania monet (coins)

W jaki sposób grać, aby zdobyć pieniądze w FUT.

W FIFA 19 Ultimate Team monety (FIFA Coins) są kluczowe dla całej rozgrywki. To waluta, dzięki której będziesz mógł grać bez potrzeby wydawania prawdziwej gotówki. Służy do kupna wszelkich możliwych kart, a także paczek i oczywiście zawodników na transferowym rynku.

FIFA 19 FUT polega przede wszystkim na ciągłym doskonaleniu i poprawianiu składu, a do tego - jak wiadomo - są potrzebni najlepsi zawodnicy. Posiadanie jak największej liczby monet, czyli coinsów, w FIFA 19 pozostaje więc bardzo ważne, gdy na poważnie myślimy o graniu w trybach FUT - FIFA Ultimate Team.

Jak zarabiać monety (coins) w FIFA 19 FUT

Każdego dnia staraj się o zdobywanie jak największej ilości monet. To absolutna podstawa dla odnoszenia sukcesów w FUT, o ile nie chcemy wydawać prawdziwej gotówki. Poniżej przedstawiamy najlepsze i najszybsze sposoby na zarabianie FIFA Coins w FUT 19.

006

Wykorzystuj rynek transferowy

Jedna z najlepszych metod do zdobywania monet w FIFA 19 jest po prostu handlowanie kartami piłkarzy na transferowym rynku. Jedną z najważniejszych kwestii z tym związanych, jest automatyczna sprzedaż wszystkich brązowych kart z piłkarzami, gdy ułożysz już skład na co najmniej srebrnym poziomie.

Niektóre karty się sprzedadzą, niektóre nie - sam jednak będziesz zaskoczony, gdy zobaczysz ile takie karty mogą przynieść dobrego ze sprzedaży, zamiast przebywać w twoich zapasach bez celu i użytku.

Kupuj i sprzedawaj graczy Drużyny Tygodnia (TOTW)

To bardzo ważny aspekt, zwłaszcza gdy dopiero zaczynasz swoją przygodę z FUT. Każdego tygodnia EA przygotowuje drużynę tygodnia FUT, czyli TOTW (Team of the Week). Karty tam zawarte są bardzo rzadkie, a przez co niesamowicie kosztowne.

Sztuczka polega na tym, aby kupować takie karty na wczesnym etapie, a następnie sprzedawać po jakimś czasie. O takich kartach myśl jak o inwestycjach, ponieważ prawie zawsze zwiększają swoją wartość później.

007

Wyzwania budowania składu (SBC - Squad Building Challenges)

Wykonywanie wyzwań budowania składu to znakomity sposób na szybkie zarabianie monet w FUT 19. Jeszcze lepszym pomysłem jest wystawianie na rynek transferowy takich kart, które przydadzą się innym do ukończenia wspomnianych wyzwań. Zwykle można uzyskać za nie naprawdę sporo coinsów (monet). Za każdym razem, gdy poznasz nowe wyzwania, sprawdzaj czy nie posiadasz odpowiednich kart w zanadrzu.

Graj w Squad Battles

Squad Battles to tryb, w którym mierzysz się ze składami graczy z całego świata, oczywiście wykorzystując zbudowane przez siebie drużyny. Przynoszą bardzo duży zysk w postaci monet, jednak musisz mieć na uwadze, że w zabawie biorą udział naprawdę mocne składy, więc na pewno nie będzie łatwo. Całość odbywa się w trybie offline.

008

Loguj się codziennie na FIFA 19 Web App

Aplikacja FIFA 19 Web App umożliwia modyfikowanie swojego składu w grze, nawet nie włączając gry. Możesz w pełni modyfikować drużynę, kupować oraz sprzedawać karty, ale najważniejsze w tym wszystkim jest to, że dzięki codziennemu logowaniu otrzymasz nagrody, w tym także monety, czyli coins.

Kupuj monety w katalogu

Grając we wszelkie tryby w FIFA 19 - także kariery menadżera i zawodnika - zyskujesz specjalne punkty, które możesz wymienić później na cieszynki i inne nagrody. Wśród nagród znajdują się także monety do FUT. Aby aktywować sklep, na głównym ekranie gry wciśnij prawy analog.

Wykonuj codzienne i tygodniowe wyzwania, aby szybko zarabiać monety w FIFA 19

Każdego dnia w grze pojawiają się wyzwania, a co tydzień także kolejne. Miej je cały czas na uwadze i rozgrywając mecze staraj się o nich pamiętać i grać pod ich wykonanie. Nie zawsze będzie to możliwe, jednak ten sposób gwarantuje całkiem duże dostawy monet.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

Digital FoundryCzy cena PS5 Digital Edition może być niższa? - analiza Digital Foundry

W teorii: usunięcie napędu Blu-ray stwarza pewne możliwości.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami