W Red Dead Redemption 2 spotkamy około 200 gatunków zwierząt

Szczegóły dotyczące fauny i polowania.

W publikacji na oficjalnej stronie przedstawiciele Rockstar ujawnili, że w Red Dead Redemption 2 spotkamy bogatą i różnorodną faunę. Zaprezentowali też szczegóły na temat polowania i udostępnili nowe grafiki.

Według twórców, zapolujemy na około 200 gatunków zwierząt, a każde z nich będzie zachowywać się inaczej w zależności od środowiska, w którym się znajduje oraz przypisanych cech. Drapieżniki zapolują na mniejsze okazy, zwierzęta stadne nie będą podróżować samotnie, a niektóre gatunki zobaczymy tylko w nocy.

1
Na śniegu łatwiej zobaczyć ślady krwi uciekającej zwierzyny

„Łosoś płynie w górę strumienia, wilki atakują watahą, otaczając ofiarę, gęsi latają w formacjach, oposy udają martwe, gryzonie chowają się w dziurach, przestraszone niedźwiedzie zaczną szarżować, a drapieżne ptaki wznoszą się na ciepłych strumieniach powietrza” - napisano na stronie.

Do liczby gatunków wliczają się także rasy koni. W grze spotkamy 19 rodzajów wierzchowców, które kupimy, ukradniemy lub złapiemy w dziczy.

3
Czas na sprzedaż

Zdobycz możemy przerobić na ubranie, sprzedać lub zanieść do obozu i wykarmić przyjaciół. Arthur będzie mógł też łowić ryby - wybierzemy odpowiedni wabik lub przynętę.

Przywiązano też uwagę do szczegółów. Mięso może się zepsuć, a krew na koniu - pozostała po przewożeniu mięsa - może zwabić drapieżników.

4
W RDR2 koń to przyjaciel, o którego należy dbać

O polowaniu i innych najważniejszych aspektach Red Dead Redemption 2 można przeczytać w jednym z tekstów omawiających nasze wrażenia z rozgrywki. Premiera gry 26 października.

Najważniejsze informacje o Red Dead Redemption 2:

Wszystkie informacje o RDR 2.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami