Gameplay z Days Gone pokazuje naprawę motocykla i walkę nietypowym baseballem

Starcia z potworami.

Dziennikarze serwisu 4Gamer opublikowali zarejestrowany w trakcie japońskich targów Tokyo Game Show gameplay z Days Gone - zmierzającej na PS4 gry od studia Bend z zombie.

Nagranie nie przedstawia konkretnej misji, więc nie ujawnia szczegółów fabularnych. Na początku filmu bohater naprawia własny motor, a później tankuje pojazd odnalezioną benzyną, co jest o tyle istotne, że w sytuacji, gdy zabraknie paliwa, jednoślad nie ruszy.

Nie zabrakło także walki ze stworami przypominającymi żywe trupy (twórcy określają je mianem „dziwaków”). W starciach podopieczny skorzystał zarówno z broni palnych, jak i białych - wśród ostatnich znalazł się nietypowy kij baseballowy połączony z ostrzami.

W materiale bohater - motocyklista Deacon St. John - robił również użytek z pułapek. Rozstawiane w pobliżu siedliska stworów ładunki wybuchowe znacząco pomagały w wyeliminowaniu przeciwników.

Days Gone zadebiutuje 22 lutego 2019 roku na PS4.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami