FIFA 19 - najsilniejsi zawodnicy

Wysoki atrybut fizyczności.

Nie każdy zawodnik może pochwalić się szybkim sprintem, precyzyjnym podaniem czy doskonałym wykończeniem. Dla niektórych najcenniejszym atrybutem jest fizyczność.

Ten współczynnik pozwala między wygrać bój o piłkę w powietrzu i zwyciężyć w pojedynku ramię w ramię, gdy dwóch zawodników walczy o futbolówkę.

To szczególnie ważna cecha, ponieważ w tegorocznej odsłonie serii FIFA wprowadzono innowacyjny system porównywania statystyk podczas starć. Dzięki temu, im większa fizyczność, tym większe szanse.

Na omawiany atrybut wpływa jeszcze kilka innych czynników, chociażby umiejętność gry słabszą nową czy szybkość reakcji. Pełną listę znajdziesz poniżej:

  • skoczność
  • wytrzymałość
  • siła
  • reakcje
  • agresja
  • słabsza noga

Przyglądając się zaś poniższemu zestawieniu zauważysz, że najsilniejsi zawodnicy to piłkarze raczej mniej rozpoznawalni. Nie brakuje jednak kilku znanych twarzy. Jest chociażby Romelu Lukaku z Manchesteru United czy Niklas Süle z Bayernu Monachium. Prym wiedzie jednak Adebayo Akinfenwa, który może się pochwalić imponującą fizycznością na poziomie 83 punktów.

6
Imię i nazwiskoKlubOcena ogólnaFizyczne
Adebayo Akinfenwa Wycombe Wanderers F.C. 66 83
Tomáš Chorý Viktoria Plzeň 61 76
Kendall Waston Vancouver Whitecaps FC 74 86
Romelu Lukaku Manchester United 87 87
Felipe Carvalho Vålerenga 67 87
Anderson Esiti K.A.A. Gent 72 89
Kalidou Koulibaly Napoli 87 86
Niklas Süle Bayern Monachium 84 82
Kara Mbodji FC Nantes 78 87
Sebastián Coates Sporting CP 82 86

Jeżeli lubisz grę kontaktową, powinieneś rozważyć wcielenie wymienionych zawodników do drużyny. Dzięki nim z łatwością odeprzesz atakującego agresora, o ile nie spotkasz... drugiego piłkarza z wysokim atrybutem fizyczności.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami