Zwiastun Death Stranding przedstawia postać w złotej masce i cienistą bestię

Bohater grany przez Troya Bakera.

Hideo Kojima wraz ze swoim zespołem na targach Tokyo Game Show zaprezentował nowy zwiastun Death Stranding. Film ujawnia kolejną postać, która pojawi się w grze - tajemniczego mężczyznę w złotej masce.

W bohatera wciela się Troy Baker, aktor znany między innymi z ról Joela w The Last of Us i Sama Drake'a w Uncharted 4: Kres złodzieja. Twórcy podkreślają, że choć w materiale jegomość wydaje się przeciwnikiem gracza, może okazać się sojusznikiem podopiecznego.

Warto zaznaczyć, że złota maska - pod którą mężczyzna skrywa kolejną - nie jest tylko zwykłą ozdobą. Z pomocą gadżetu tajemniczy osobnik potrafi wezwać cienistą istotę przypominającą dużych rozmiarów lwa.

Na Tokyo Game Show deweloperzy ujawnili także jeszcze jedną postać, którą jest szef głównego bohatera. Co ciekawe, również ukrywa swoją twarz, choć póki co nie wiadomo, z jakiego powodu (dzięki, DualShockers).

W Death Stranding gracze pokierują poczynaniami Sama, w którego wciela się Norman Reedus - aktor znany przede wszystkim z występu w serialu „The Walking Dead”. W obsadzie produkcji są też Mads Mikkelsen, Lindsay Wagner i Léa Seydoux.

Nie znamy daty premiery gry, nie zdradzono szczegółów fabuły ani nie określono gatunku tytułu. Z fragmentu rozgrywki wynika, że główny bohater jest kimś w rodzaju niezwykłego kuriera - postać przenosi nie tylko ogromne pudła, ale także ciała.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami