Call of Duty: Black Ops 4 - starcie z zombie w nowym trailerze

W rytm muzyki Avenged Sevenfold.

Firma Activision opublikowała nowy zwiastun strzelanki Call of Duty: Black Ops 4. Trailer koncentruje się na IX, czyli jednej z trzech kampanii nastawionego na kooperację trybu Zombie.

W materiale bohaterowie rozprawiają się z żywymi trupami nie tylko za pomocą broni palnej, ale też elementów otoczenia pokroju belki z kolcami. Poza szeregowymi wrogami pojawiają się silniejsi osobnicy, w tym stwór wyposażony w ciężką zbroję.

Film okraszono skomponowanym właśnie na potrzeby Call of Duty: Black Ops 4 utworem „Mad Hatter” od kalifornijskiego zespołu Avenged Sevenfold. Piosenka znalazła się na wydanym 21 września nowym albumie grupy.

Akcję IX osadzono w starożytnym Rzymie, choć gracze skorzystają z broni palnej. Pozostałe kampanie trybu Zombie to rozgrywający się na statku wycieczkowym Rejs rozpaczy i opowiadający o bohaterach poprzednich części Krew żywych trupów.

Call of Duty: Black Ops 4 zadebiutuje 12 października na PC, PS4 i Xbox One. Poza wariantem z żywymi trupami i zwykłym multiplayerem, gra zaoferuje Blackout - specjalną odmianę battle royale.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami